يكشنبه, 3 شهريور 1398 :: Sunday, 25 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 65578

۱۰۰۰ تن خرمای بم در راه بازار تهران

۱۰۰۰ تن خرمای بم در راه بازار تهران
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از ارسال یک‌هزار تن خرمای بم به تهران خبر داد و گفت: امیدواریم که با توزیع خرمای بم در بازار تهران قیمت خرما کاهش پیدا کند.
پایگاه خبری ریشه

مهدی حسینی‌نژاد صبح امروز در جلسه تنظیم بازار استان کرمان با اشاره به اینکه نمایشگاه طرح ضیافت در مرکز استان و شهرستان‌ها در ماه رمضان در حال برگزاری است اظهار داشت: این نمایشگاه در شهر کرمان از 18 اردیبهشت آغاز به کار کرده است.

وی با بیان اینکه مقرر بود که نمایشگاه طرح ضیافت به مدت 10 روز در کرمان برگزار می‌شود گفت: از آنجا که از این نمایشگاه در پارک مادر کرمان استقبال بسیار خوبی شده است پیشنهاد می‌شود این نمایشگاه تمدید شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اینکه هزار تن خرمای بم به تهران ارسال می‌شود افزود: استان کرمان تولیدکننده بزرگ خرما در کشور است و صادرات خرما به هیچ عنوان ممنوع نشده است.

وی با بیان اینکه بازار تهران بر قیمت خرما اثرگذار است گفت: امیدواریم که با توزیع خرمای بم و بوشهر در بازار تهران قیمت خرما کاهش پیدا کند.

حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه فروش‌های اینترنتی در استان در حال انجام است بیان کرد: بیش از 50 درصد بسته‌های پستی کشور مربوط به فروش‌های اینترنتی است.

وی با بیان اینکه توزیع این بسته‌ها باید بر اساس قانون نظام صنفی انجام شود افزود: پیشنهاداتی شده که مجوزها بر این اساس صادر شود چرا که ممکن است در آینده برای اصناف چالشی در این زمینه ایجاد شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.