شنبه, 2 شهريور 1398 :: Saturday, 24 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 65567

رشد بیش از یک متری تراز سطح آب دریاچه ارومیه

رشد بیش از یک متری تراز سطح آب دریاچه ارومیه
بررسی‌ها نشان می‌دهد تراز سطح آب دریاچه ارومیه به رقم هزار و ۲۷۱ متر و ۸۶ سانتی متر رسیده است.  
پایگاه خبری ریشه

آخرین وضعیت دریاچه ارومیه حاکی از آن است که تراز سطح آب دریاچه تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری به هزار و ۲۷۱ متر و ۸۶ سانتی متر رسیده است.

در این بین تراز سطح آب دریاچه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد یک متر و ۶ سانتیمتری روبرو بوده است، اما در دراز مدت این تراز افت ۲ متر و ۷۷ سانتیمتری داشته است.

همچنین وسعت دریاچه ارومیه تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری رقم ۳۲۰۹.۰۸ کیلومتر مربع را نشان می‌دهد که نسبت به مدت مشابه گذشته با رشد ۸۶۳.۵۳ کیلومتر مربعی روبرو بوده است.

لازم به ذکر است که وسعت دریاچه ارومیه در دراز مدت معادل ۴۵۱۴.۸۸ کیلومتر مربع بوده که نسبت به وسعت فعلی با اُفت ۱۴۸۶.۲۱ کیلومتر مربعی روبرو بوده است.

لازم به ذکر است که حجم آب دریاچه ارومیه تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری به ۵.۱۳ میلیارد متر مکعب رسیده است و در دراز مدت رقم ۱۶.۰۸ میلیارد متر مکعب را نشان می‌دهد.

رشد بیش از یک متری تراز سطح آب دریاچه ارومیه/ حجم آب دریاچه به ۵.۱۳ میلیارد مترمکعب رسید

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.