يكشنبه, 3 شهريور 1398 :: Sunday, 25 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 65549

قول مقامات ترک برای حل مشکل سوخت رسانی به ناوگان هوایی ایران

قول مقامات ترک برای حل مشکل سوخت رسانی به ناوگان هوایی ایران
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: طی یکی دو هفته اخیر مقامات ترک با وزارت راه مذاکراتی داشتند و قول‌هایی برای وفع محدودیت سوخت رسانی داده اند ولی هنوز اجرایی نشده است.  
پایگاه خبری ریشه
مسعود اسعدی سامانی در خصوص وضعیت سوخت رسانی به هواپیما‌های ایرانی از سوی کشور ترکیه بیان کرد: مشکل عدم سوخت رسانی ترکیه به ناوگان هوایی ایران مربوط به زمانی است که ترامپ از برجام خارج شد و به ٥ الی ٦ ماه گذشته باز می‌گردد.
 
وی در توضیح نحوه سوخت رسانی به ناوگان هوایی ایران در مسیر‌ها اظهار کرد:پرواز‌های هواپیما‌های ایران به صورتی انجام می‌شود که نیاز به سوخت رسانی به فرودگاه ترکیه نداشته باشیم و اگر بخواهیم در خصوص نحوه آن صحبت کنیم اطلاعات خود را افشا کرده ایم.
 
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به مذاکره مقامات ترک طی دو هفته اخیر با وزارت راه تصریح کرد:طی یکی دو هفته اخیر مقامات ترک با وزارت راه مذاکراتی داشتند و قول‌هایی برای وفع محدودیت سوخت رسانی داده اند ولی هنوز اجرایی نشده است.
 
سامانی خاطر نشان کرد: مقامات ترک برای رفع محدودیت سوخت رسانی به هواپیما‌های ایرانی زمانی را مشخص کردند که امیدواریم طی زمان بندی که امکان اعلام آن وجود ندارد، محدودیت‌ها برداشته شود.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.