شنبه, 2 شهريور 1398 :: Saturday, 24 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 65540

محاصره یمن مغایر با قوانین حقوق بشر است

محاصره یمن مغایر با قوانین حقوق بشر است
مجازات ملت یمن از طریق متوقف کردن پرداخت حقوق، محاصره، گرسنگی و تجاوز به خاک یمن با قوانین بین المللی حقوق بشر در تضاد است.
پایگاه خبری ریشه

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن گفت: محاصره و مجازات ملت یمن مغایر با اصول و قوانین بین المللی حقوق بشر است.
محمد علی الحوثی در حساب توئیتر خود نوشت: مجازات ملت یمن از طریق متوقف کردن پرداخت حقوق و دستمزد‌ها، محاصره، گرسنگی و تجاوز به خاک یمن با قوانین بین المللی حقوق بشر در تضاد است. فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن باید بداند پرداخت حقوق‌های کارمندان حق آنان است و هیچ برتری میان آنان نیست و اقتصاد یمن متعلق به ملت آن است و این اقدامات مغایر با طرح صلح است که ما با ابتکار‌های متعدد که آخرین آن‌ها تغییر آرایش (جنگی) در بنادر سه گانه از آن حمایت کردیم.
­ محمد علی الحوثی افزود: از برادران نیرو‌های مسلح و امنیتی، که افتخار دفاع از سرزمین یمن در بنادر سه گانه رای عیسی، الحدیده و الصلیف را دارند، به خاطر همراهی در روند تغییر آرایش (جنگی) خود بر اساس برنامه عملیاتی پیشنهادی کمیته هماهنگی بازآرایی که ریاست آن بر عهده ژنرال «مایکل لولیسگارد» و تیم نظارتی سازمان ملل است، تشکر می‌کنیم.
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن افزود: از اعضای ائتلاف (تحت امر عربستان) می‌خواهیم مانع از ورود ناظران بین المللی برای تحویل ماموریت شان نشوند.

منبع: ستاد حقوق بشر قوه قضائیه
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.