يكشنبه, 3 شهريور 1398 :: Sunday, 25 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 65327

چرایی حمله اخیر رژیم صهیونیستی به مردم بی‌دفاع غزه

چرایی حمله اخیر رژیم صهیونیستی به مردم بی‌دفاع غزه
جانشین دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت: وقتی رژیم صهیونیستی و آمریکا خود را آماده اجرای طرح معامله غرب بعد از ماه رمضان می‌کنند، می‌دانند با واکنش گروه‌های فلسطینی مواجه خواهند شد، لذا تلاش کردند، رهبران گروه مقاومت را از بین ببرند.
پایگاه خبری ریشه

مهدی شکیبایی با اشاره به علت حملات اخیر پی‌درپی رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم بی‌دفاع غزه بیان داشت: سرکوب، تخریب، کشتار، تهدید و ارعاب جزو سیاست‌های پایه‌ای این رژیم جعلی از زمان تاسیس خود، تاکنون بوده است.

وی با بیان اینکه یکی از محوری‌ترین سیاست‌هایی که رژیم صهیونیستی در طول این سال‌ها آن را کنار نگذاشته، سیاست کشتار و تخریب است، گفت: بدین ترتیب قصد دارند از جمعیت ملت فلسطین بکاهند و یا آن‌ها را به طور کامل نابود کنند.

جانشین دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین اضافه کرد: آنها اکثر جنگ‌های خود علیه مردم بی‌دفاع غزه در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ را با بهانه‌هایی از اتفاقات رخ داده در فلسطین و یا در سطح منطقه صورت دادند، از جمله در جنگ ۴۸ ساعته قبل از عید که برای ربودن چند شخصیت فلسطینی ترتیب دادند و شکست مفتضحانه‌ای هم خوردند.

شکیبایی گفت: وقتی رژیم صهیونیستی و آمریکا خود را آماده اجرای طرح معامله غرب بعداز ماه رمضان می‌کنند، می‌دانند که با توجه به محتوای تند آن، با واکنش گروه‌های فلسطینی مواجه خواهند شد، لذا پیش از این اتفاق در یک درگیری محدود تلاش کردند، رهبران گروه مقاومت را از بین ببرند تا حرکت ملت فلسطین پس از اعلام این طرح، بدون رهبرباشد.

وی بیان داشت: آن‌ها جنگ اخیر را با توجه به جاسوس‌هایی که در غزه دارند، به راه انداختند، اما موفق نبودند و تنها باعث شهادت بیش از ۲۵ نفر از فلسطینی غیرنظامی شدند.

جانشین دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در نبرد اخیر خود قصد داشت، قدرت پاسخگویی گروه‌های مقاومت را در سطح موشکی و دریایی محک بزنند، عنوان کرد: یکی دیگر از دلایل حمله این بود که میزان توانمندی گروه‌های فلسطینی را بسنجند.

شکیبایی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه، انتخابات اخیر رژیم صهیونیستی بود که در آن همه احزاب تندروی راستگرا رای آوردند و به سمت تشکیل کابینه رفته‌اند. اختلافات متعددی بین نتانیاهو و بنی‌گانتس وجود دارد که باعث شده نتانیاهو تا به امروز، نتواند کابینه‌اش را تشکیل دهد.

وی در پایان تصریح کرد: گروه‌های رقیب نتانیاهو مطالباتی دارندکه او زیر بار نمی‌رود و اگر در ۹۰ روز باقی مانده نتواند، کابینه را تشکیل دهد، رهبر حزب دوم کار را دردست می‌گیرد؛ لذا در این صورت نتانیاهو جنگ با مردم غزه را تدارک دید تا از رقبایش باج خواهی کند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.