دوشنبه, 24 تير 1398 :: Monday, 15 July 2019
  • ننگ بشری با برده داری نوین

    ننگ بشری با برده داری نوین

    برده داری با الغای صورت گرفته در قرن 19 از بین نرفت. برده داری امروزه همچنان ادامه داشته و افراد مختلفی را در تمام کشورهای جهان، مورد آسیب قرار می دهد.
 
کد خبر: 64766

‌یک میلیون و ۲۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد

 ‌یک میلیون و ۲۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان کشف شد
 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از یک میلیون و ۲۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در یک ماه نخست سال جاری در استان خبر داد.
پایگاه خبری ریشه

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار  محمد قنبری اظهار داشت: مأموران انتظامی استان در فروردین ماه سال جاری، یک میلیون و 245هزار و 403 لیتر انواع سوخت قاچاق را کشف کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد رشد داشته است.

وی افزود: در حال حاضر پلیس استان طرح جمع آوری باک های اضافی و شناسایی دپوهای سوخت را در دستور کار دارد و گشت های ویژه ای را در این خصوص به ویژه در گلوگاه های مرزی فعال کرده است ودر این مدت 24محل دپوی سوخت شناسایی، 43 باک اضافه کشف و 34 دستگاه خودروی تانکر دار و نفتکش توقیف شده اند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: کارشناسان ارزش ریالی سوخت های کشف شده را 104 میلیارد و 91 میلیون و 311 هزار ریال برآورد کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 85 درصد رشد داشته است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی یک مقوله چند وجهی است و ریشه کن شدن آن صرفا با عملیات انتظامی امکانپذیر نیست بلکه باید همه دستگاه های متولی نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.