• اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 :: Monday, 20 May 2019
 • تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  ادریس جزایری، کارشناس و گزارشگر ویژه اقدامات یک جانبه قهری سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای تحریم های فرامرزی آمریکا علیه ایران، ونزوئلا و کوبا را ناقض حقوق بشر دانست و گفت که این تحریم های خارج از روند سازمان ملل ، نافی اصول اخلاق بین المللی است.
 
کد خبر: 64760

تشکیل پرونده قضایی در خصوص حادثه سقوط مرگبار ۲ کودک در مخزن فاضلاب مدرسه

تشکیل پرونده قضایی در خصوص حادثه سقوط مرگبار ۲ کودک در مخزن فاضلاب مدرسه
رئیس حوزه قضایی بخش کوهسرخ از تشکیل پرونده قضایی در خصوص حادثه سقوط مرگبار دو کودک در مخزن فاضلاب مدرسه در روستای سنجدک خبر داد و گفت: رئیس اداره آموزش و پرورش کوهسرخ برای اخذ توضیحات احضار شد.  
پایگاه خبری ریشه

قلی زاده، رئیس حوزه قضایی بخش کوهسرخ از توابع کاشمر از تشکیل پرونده قضایی در خصوص حادثه سقوط مرگبار دو کودک در مخزن فاضلاب مدرسه در روستای سنجدک خبر داد و گفت: دو کودک تقریبا پنج ساله به منظور بازی کردن از دیوار یک مدرسه که خراب بوده وارد مدرسه می‌شوند و متاسفانه در پی فرسودگی مخزن مورد نظر داخل آن سقوط کرده و جان خود را از دست دادند.

رئیس حوزه قضایی بخش کوهسرخ تصریح کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شده و رئیس اداره آموزش و پرورش کوهسرخ نیز برای اخذ توضیحات احضار گردید و شخصا از محل حادثه بازدید به عمل آوردم و اکنون منتظر هستیم تا نتیجه کالبدگشایی اعلام شود تا کارشناس حوادث، موضوع را بررسی و مشخص شود که علت تامه حادثه چه بوده است.

وی با بیان اینکه تاکنون فردی در این پرونده بازداشت نشده است ،خاطرنشان کرد: در حال حاضر باید دلایل و مستندات جمع آوری شود لذا تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد.

۲۹ فروردین سال جاری، دو کودک خردسال در روستای سنجدک در پی سقوط در داخل مخزن فاضلاب مدرسه جان خود را از دست دادند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.