سه شنبه, 28 خرداد 1398 :: Tuesday, 18 June 2019
  • فرصت ۶۰ روزه در سراشیبی

    فرصت ۶۰ روزه در سراشیبی

    از آن فرصت ۶۰ روزه‌ای که ایران به کشورهای باقی مانده در برجام خصوصاً تروئیکای اروپایی (آلمان، فرانسه، انگلیس) داده بود، حدود ۳۵ روز گذشته و تنها ۲۵ روز باقی مانده است. این در حالی است که در این مدت، اروپایی‌ها بجای اقدام عملی و ملموس در جهت انتفاع اقتصادی ایران از برجام، همچون یک سال گذشته، صرفا حرف درمانی و لفاظی کرده‌اند.  
 
کد خبر: 64491

امیدوارم بدشانسی‌های دوره گذشته گریبان تیم ملی تکواندو را نگیرد

امیدوارم بدشانسی‌های دوره گذشته گریبان تیم ملی تکواندو را نگیرد
مسعود حجی‌زواره کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: امیدوارم بدشانسی‌های دوره گذشته گریبان تیم ملی تکواندو را نگیرد و شاگردان عسکری بهترین نتیجه را در میدان جهانی کسب کنند.  
پایگاه خبری ریشه

در خصوص ترکیب جوان تیم ملی تکواندو برای رقابت‌های جهانی منچستر اظهار داشت: تیم ملی تکواندو در دوره گذشته هم بسیار جوان بود و آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی نخستین مدال جهانی خود را در تیم ما کسب کردند. ما با تیم جوان دوره گذشته دو نقره و یک برنز کسب کردیم و امیدوارم شاگردان عسکری در رقابت‌های منچستر بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند، چون آبروی تکواندو، آبروی ما است.

وی افزود: شرایط ما در دوره گذشته خیلی سخت بود و مهدی بی‌باک تنها دو ماه فرصت داشت تا با ما کار کند، اما کادرفنی فعلی تیم ملی بیش از یکسال است که راس کار آمده و رئیس فدراسیون هم هر امکاناتی که لازم بوده برای ملی‌پوشان فراهم کرده است. فکر می‌کنم امسال شرایط برای قهرمانی در جهان فراهم باشد.

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو در ادامه تصریح کرد: وقتی هوگوپوشی مانند آرمین هادی‌پور، میر هاشم حسینی، امیر محمد بخشی و سجاد مردانی در تورنمنت‌های مختلف شرکت کرده و مدال گرفتند دیگر نباید بگوییم این تیم بی‌تجربه است. مدت زیادی در تیم ملی حضور داشتم و می‌دانم که تیم امسال هیچ چیز برای قهرمانی جهان کم ندارد و امیدوارم قهرمانی سال ۲۰۱۵ تیم ملی تکواندو توسط شاگردان عسکری تکرار شود.

حجی‌زواره در پایان خاطرنشان کرد: تجربه ثابت کرده هرگاه تکواندوکاران بدون استرس و با خودباوری در میدان جهانی حاضر شدند، بهترین نتیجه را کسب کردند و امیدوارم بدشانسی‌های دوره گذشته، امسال گریبان تیم ملی تکواندو را نگیرد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.