پنجشنبه, 2 خرداد 1398 :: Thursday, 23 May 2019
  • اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
 
کد خبر: 63471

درصورت عدم حل مشکل خروجی دو کشتی‌گیر؛ امیدها با ترکیب ناقص به آسیایی می‌روند

درصورت عدم حل مشکل خروجی دو کشتی‌گیر؛ امیدها با ترکیب ناقص به آسیایی می‌روند
اگر مشکل خروجی افشین رحمانی و علی سوادکوهی برطرف نشود، تیم ملی امید اجازه تغییر ترکیب تیم را نداشته و به اجبار با تیم ناقص راهی مغولستان خواهد شد.
پایگاه خبری ریشه

تیم ملی آزاد امید روز 29 اسفند ماه تهران را به مقصد اولان‌باتور مغولستان ترک خواهد کرد تا در اولین دوره مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا شرکت کند.

دو کشتی‌گیری که قرار است این تیم را در این رقابت‌ها همراهی کنند با توجه به اینکه دوره سربازی را طی می‌کنند، با مشکل خروجی مواجه هستند و این روزها فدراسیون کشتی و البته وزارت ورزش پیگیر برطرف شدن مشکل خروجی این دو کشتی‌گیر هستند و همچنان فرصت برای همکاری با مجموعه کشتی برای حضور رحمانی و سوادکوهی در ترکیب تیم امید وجود دارد؛ اما درصورتی که مشکل برطرف نشود، به گفته هادی حبیبی سرپرست تیم ملی آزاد، فرصت و امکان جایگزینی وجود ندارد.

حبیبی در این خصوص به گفت: ما دیگر وقتی برای تغییر لیست نداریم و برای همه نفرات بلیت و ویزا نیز تهیه شده است. امکان جابه‌جایی وجود ندارد و اگر خروجی را دریافت نکنیم، باید در دو وزن خالی باشیم و با ترکیب ناقص به قهرمانی آسیا برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.