يكشنبه, 5 خرداد 1398 :: Sunday, 26 May 2019
 
کد خبر: 63452

محسن هاشمی: تکلیف بودجه ۹۸ شهرداری تهران باید قبل از عید مشخص شود

محسن هاشمی: تکلیف بودجه ۹۸ شهرداری تهران باید قبل از عید مشخص شود
 رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه جلسات شورای شهر تهران تا پایان سال و در ارتباط با بودجه شهرداری ادامه پیدا خواهد کرد، گفت: چهارشنبه هفته گذشته بودجه شهرداری برای تایید به هیئت تطبیق فرمانداری ارسال شده است.
پایگاه خبری ریشه

محسن هاشمی پیش از آغاز صد و سی و دومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهارشنبه هفته گذشته بودجه شهرداری تهران برای تایید به هیئت تطبیق فرمانداری تهران ارسال شد.

وی افزود: در همین ارتباط از اعضای شورای شهر تهران خواسته‌ام تعیین تکلیف بودجه و تایید آن از سوی هیئت تطبیق فرمانداری در روزهای پایانی سال در تهران حضور داشته باشند.

رئیس شورای شهر تهران گفت:‌ شورای شهر تهران بنا دارد تکلیف بودجه را پیش از آغاز سال 98 مشخص کند و به همین دلیل جلسات خود را تا روزهای پایانی سال ادامه خواهیم داد تا بودجه 98 شهرداری تهران مشخص و برای اجرا به شهرداری ارسال شود.

وی گفت: اگر چنانچه نیاز باشد جلسه اضطراری نیز در ارتباط با بودجه 98 شهرداری تهران برگزار خواهیم کرد و اعضای شورای شهر تهران نیز موظفند در این جلسه حضور پیدا کنند.

 ناهید خداکرمی در ادامه این جلسه، در تذکری به شهردار تهران گفت: از چهارشنبه آخر سال روز تا سیزده بدر این پتانسیل وجود دارد که چهره زیبای تهران را با تنوع قومی و فرهنگی آن به دنیا نشان دهیم و این کار می‌تواند در حوزه گردشگری هم ثروت‌آفرین باشد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: بارها به شهردار تذکر داده‌ایم به جای اینکه سرمایه‌ای را صرف دعوت از هنرمندان ثابت کند از هنرمندان محلی استفاده کند.

وی با بیان اینکه شهرداری باید در سراهای محلی و سراهای محله طوری برنامه‌ریزی کند که جوانان و نوجوانان آماتور در حوزه‌های مختلف هم بتوانند هنرهای خود را نشان دهند و مشارکت، عمومی شود، گفت: امنیت زنان و مردان به خصوص در چهارشنبه آخر سال به خاطر کنترل‌های غیرمعمول ما باعث شده این مراسم به جای شادی‌آفرینی، آسیب‌زا شود مختل شده است.

خداکرمی افزود: به شهردار تهران تذکر می‌دهم تا مراسم نوروز را در محلات مختلف با دعوت از هنرمندان محلی برگزار کند تا مشارکت شهروندان هم افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.