پنجشنبه, 26 فروردين 1400 :: Thursday, 15 April 2021
 
کد خبر: 63244

حضور آیت الله دکتر رئیسی موجب استمرار مسیر مقابله قاطعانه با عوامل جنگ اقتصادی دشمن

 حضور آیت الله دکتر رئیسی موجب استمرار مسیر مقابله قاطعانه با عوامل جنگ اقتصادی دشمن
به دنبال انتصاب آیت الله دکتر رئیسی به ریاست قوه قضاییه که با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت پذیرفت، امیر دریابان علی شمخانی نماینده رهبر معظم انقلاب و دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی این انتصاب را به وی تبریک گفت.
پایگاه خبری ریشه

در متن پیام شمخانی خطاب به آیت الله دکتر رئیسی آمده است: بی‌تردید، حضور جنابعالی در صدر جایگاه خطیر قوه قضائیه با پشتوانه‌ای ارزشمند سوابق انقلابی و تجربیات قضایی واجرایی، در کنار توانمندی‌های مشهود و مشهور علمی و فقهی، موجب ارتقاء سطح عدالت اجتماعی و استمرار مسیر مقابله قاطعانه با عوامل خواسته یا ناخواسته‌ی همراه با جنگ اقتصادی دشمن خواهد شد.

شمخانی در این پیام تاکید کرده است: امروز کشور ما برای مقابله موثر با جنگ اقتصادی بیش از هر زمان دیگر نیازمند بهره گیری از سرمایه و سرمایه گذاران دلسوز داخلی است و این مهم تنها با فراهم شدن امنیت قضایی و پشتیبانی مستمر از فعالیت‌های سالم اقتصادی محقق خواهد شد.

در پیام تبریک دبیر شورای عالی امنیت ملی بیان شده است: به طور قطع حضور جنابعالی در راس دستگاه قضایی نوید بخش این رخداد به عنوان یکی از ضرورت‌های غیر قابل اجتناب امنیت ملی خواهدبود.

شمخانی خاطر نشان کرده است: فرصت را مغتنم شمرده و آمادگی کامل دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی برای همکاری با جنابعالی در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله در راستای تحقق اهداف متعالی قضایی تحول در گام دوم انقلاب را اعلام می‌نمایم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیام خود توفیق و سربلندی روزافزون رییسی را در مسیولیت جدید از خداوند مسالت کرده است.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.