• اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 :: Monday, 20 May 2019
 • تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  ادریس جزایری، کارشناس و گزارشگر ویژه اقدامات یک جانبه قهری سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای تحریم های فرامرزی آمریکا علیه ایران، ونزوئلا و کوبا را ناقض حقوق بشر دانست و گفت که این تحریم های خارج از روند سازمان ملل ، نافی اصول اخلاق بین المللی است.
 
کد خبر: 63240

پاسخ حسن باقری به استعفای احمد متوسلیان +عکس

صفحا اینستاگرامی حماسه گرام با انتشار متن نامه استعفا حاج احمد متوسلیان و پاسخ شهید حسن باقری نوشت: داستان یک استعفا هر دو طرف ماجرا، امروز در انتظار بازگشت با مولایشان، لحظه شماری می کنند. خودتان بخوانید.
پایگاه خبری ریشه

سه روز قبل از آغاز عملیات بیت المقدس، در حالی که کلیه یگان ها در تلاش هستند تا آمادگی لازم را برای عملیات کسب نمایند و امکانات پشتیبانی و رزمی و نیز نیروهای خود را به منطقه عملیات منتقل نمایند که این مرحله از مشکل ترین مراحل از اجرای عملیات است، احمد متوسلیان فرمانده تیپ محمدرسول الله (ص) با توجه به مشکلات حل نشده تیپ و نیز مسایل مربوط به ادغام پادگان ارتش، استعفای خود را برای فرمانده قرارگاه نصر؛ حسن باقری ارسال می کند که بلافاصله باقری پاسخ او را داده و ایشان را به صبر و تحمل مشکلات توصیه می کند: 

از: احمد متوسلیان

به: ف - ق - نصر

بعلت ناعدالتی ها و عدم کارایی که به چشم می خورد و فشار زیادی از این بابت وارد می شود. اینجانب قادر به انجام وظیفه در رده مسئولیت تیپ نمی باشم و حاضر هستم تحویل مقامات پیگیر در این رابطه بشوم.

احمد متوسلیان
۷/۲/۶۱

از: ق نصر

به: ف تی ۲۷ محمدرسول الله (ص) برادر احمد متوسلیان

نامه شما واصل گردید اینجانب با توجه به تذکراتی که قبلاً به شما داده ام و گفته ام که بطور شکاک به قضایا نگاه میکنید ولی گویا مسئله حل نشده است.

در مورد کارائی، بنده استعداد و زحمات شما را در مسئولیت تیپ تایید میکنم و معتقدم که برای اینکار کارائی کافی را دارید.

در مورد فشار نیز، انشاء الله که فشارها بخاطر خدا میباشد و بخاطر خداوند نیز تحمل میشود.

در سایر امور نیز در رده قرارگاه نمیباشد و مطلب باید با فرماندهی قرارگاه مرکزی کربلا بطور حضوری مطرح شود و شما کمافی السابق در مسولیت فرماندهی تیپ ۲۷ محمد رسول الله مسولیت دارید.

ف. ق نصر- حسن باقری

گیرنده: قرارگاه مرکزی کربلا با پیوست نامه برادر احمد متوسلیان

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.