پنجشنبه, 31 مرداد 1398 :: Thursday, 22 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 63226

شروط عجیب و غریب برای سفر لیونل مسی به مراکش

شروط عجیب و غریب برای سفر لیونل مسی به مراکش
فدراسیون فوتبال مراکش در تلاش است تا در فیفادی ماه جاری زمینه رویارویی با آرژانتین در شهر طنجه را فراهم کند.
پایگاه خبری ریشه

با توجه به سوابق تلخ گذشته فدراسیون فوتبال آرژانتین برای سفر با تمام ستاره‌های خود به خصوص لیونل مسی به شمال آفریقا شروط عجیبی را برای مراکشی‌ها در نظر گرفت که بیشتر این شروط مختص به حواشی حضور لیونل مسی در این کشور است. شرط‌هایی چه در داخل مستطیل سبز برای بازیکنان و مربیان مراکشی چه بیرون از مستطیل سبز برای طرفداران این ستاره بزرگ باشگاه بارسلونا.

بنا به گزارش منتشر شده در رسانه‌های مراکش فدراسیون فوتبال آرژانتین در نامه‌ای رسمی در ابتدا به دو شرط مهم خارج از مستطیل سبز برای کاپیتان افسانه‌ای خود پرداخت و به مراکشی اعلام کرد اول اینکه در مدت اقامت کاروان آلبی سلسته در طنجه هیچ فرد یا مسئولی نباید مزاحمتی برای لیونل مسی ایجاد کند و شرط دوم اینکه در این مدت حتی یک درخواست ملاقات و رویارویی با لئو نیز رقم نخورد.

اما شرط و شروط‌های عجیب تنها به بیرون از زمین و استادیوم معطوف نشده است چون بنا به این گزارش منتشر شده فدراسیون آرژانتین شرایط عجیبی نیز برای داخل زمین در نظر گرفته و فدراسیون مراکش را ملزم به اجرای آن کرده است. به شروطی که آلبی سلسته در داخل زمین در نظر گرفته دقت کنید تا خودتان به عجیب بودن آن پی ببرید:

۱- در جریان بازی نباید هیچ درخواستی مبنی بر تعویض پیراهن با لیونل مسی دیده شود.
۲- درخواست گرفتن سلفی و تصویر یادگاری با مسی ممنوع است.
۳- مسی کمتر از ۶۰ دقیقه در ترکیب اصلی به میدان برود.

همچنین فدراسیون فوتبال آرژانتین به مراکشی‌ها اعلام کرده ۴۸ ساعت قبل از تاریخ مصاف دو تیم باید این کشور آفریقایی ترتیب حضور جت اختصاصی در بارسلونا را فراهم نماید تا مسی و خانواده اش با پروازی اختصاصی و شیک وارد شهر طنجه در شمال غربی مراکش شوند. ضمن اینکه جت اختصاصی اجاره شده نیز باید به تایید خود کاپیتان مسی و خانواده اش برسد تا مراحل رفت و برگشت او از اسپانیا به مراکش و بالعکس در امنیت کامل انجام شود.

انتشار این گزارش در رسانه‌های مراکشی سرو صدای زیادی به راه انداخت تا جایی که این خواسته‌ها و شرط و شروط عجیب آلبی سلسته از مراکش با اظهارنظرهای بسیار متفاوتی نیز روبرو شد. در این بین بحث مهم‌تر به مبلغی برمی گشت که علاوه بر این شرط و شروط باید مراکشی‌ها به حساب رقیب مطرح آمریکای جنوبی واریز می‌کردند تا زمینه برگزاری این بازی تدارکاتی مهم در طنجه فراهم شود، رقمی که از میلیون دلار نیز عبور می‌کند گرچه فدراسیون نشینان مراکشی مدعی تامین آن از طریق اسپانسرها شده اند.

منبع: ورزش سه
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.