يكشنبه, 3 شهريور 1398 :: Sunday, 25 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 63148

افزایش ۶۰۰ میلیارد تومانی بودجه شهرداری تهران

افزایش ۶۰۰ میلیارد تومانی بودجه شهرداری تهران
رئیس شورای شهر تهران گفت با توجه به تغییرات صورت گرفته در لایحه بودجه شهرداری بودجه این نهاد از ۱۸ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به ۱۸ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.
پایگاه خبری ریشه

محسن هاشمی در پایان صد و بیست و نهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز بخش درآمدی بودجه سال 98 شهرداری تهران با پیشنهاداتی که توسط اعضای شورای شهر تهران ارائه شد، به پایان رسید و یکی از اعضای شورای شهر پیشنهادی را مبنی بر افزایش 200 میلیارد تومانی بودجه فرهنگی و اجتماعی شهر تهران را داد که این پیشنهاد با 12 رای به تصویب رسید.

وی تصریح کرد:‌ در این ارتباط موافقین و مخالفین این پیشنهاد نظرات خود درباره افزایش بودجه فرهنگی شهر تهران به 1200 میلیارد تومان را مطرح کردند و این موضوع موجب شد که یکی دیگر از اعضای شورای شهر تهران به پیشنهاد مطرح شده انتقاد و مخالفت جدی داشته باشد ولی در نهایت با پادرمیانی چند تن از اعضای شورای شهر این موضوع ختم به خیر شد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: هماکنون بودجه سشهردرای تهران در سال  98،  18 هزار و 200 میلیارد تومان است که با توجه به آخرین تغییرات این بودجه به حدود 18 هزار و 800 میلیارد تومان افزایش یافته و سایر بخشهای بودجه‌ای از جمله سازمانها و شرکتهای زیرمجموعه شهرداری تهران از فردا صبح مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

هاشمی تصریح کرد: البته در جلسه امروز طرح دو فوریتی برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورایاری محلات در صحن شورا مطرح شد که دو فوریت آن به تصویت اعضا قرار گرفت و امیدواریم تا پایان تیر98، انتخابات شورایاری‌ها در چهارمین دوره برگزار شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.