• فرصت ۶۰ روزه در سراشیبی

  فرصت ۶۰ روزه در سراشیبی

  از آن فرصت ۶۰ روزه‌ای که ایران به کشورهای باقی مانده در برجام خصوصاً تروئیکای اروپایی (آلمان، فرانسه، انگلیس) داده بود، حدود ۳۵ روز گذشته و تنها ۲۵ روز باقی مانده است. این در حالی است که در این مدت، اروپایی‌ها بجای اقدام عملی و ملموس در جهت انتفاع اقتصادی ایران از برجام، همچون یک سال گذشته، صرفا حرف درمانی و لفاظی کرده‌اند.  
دوشنبه, 27 خرداد 1398 :: Monday, 17 June 2019
 • آژیر خطر شیشه های کاخ سفید را می لرزاند

  آژیر خطر شیشه های کاخ سفید را می لرزاند

  وضع تحریم پتروشیمی آخرین حلقه از جنگ یا به عبارت بهتر تروریسم اقتصادی دولت ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران است. اقدامات مختلف واشنگتن برای به زانو درآوردن تهران چنان شتابزده است که گویی رئیس جمهوری آمریکا برای گریز از شکست، صبر و قرار از کف داده است.
 
کد خبر: 63148

افزایش ۶۰۰ میلیارد تومانی بودجه شهرداری تهران

افزایش ۶۰۰ میلیارد تومانی بودجه شهرداری تهران
رئیس شورای شهر تهران گفت با توجه به تغییرات صورت گرفته در لایحه بودجه شهرداری بودجه این نهاد از ۱۸ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به ۱۸ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.
پایگاه خبری ریشه

محسن هاشمی در پایان صد و بیست و نهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز بخش درآمدی بودجه سال 98 شهرداری تهران با پیشنهاداتی که توسط اعضای شورای شهر تهران ارائه شد، به پایان رسید و یکی از اعضای شورای شهر پیشنهادی را مبنی بر افزایش 200 میلیارد تومانی بودجه فرهنگی و اجتماعی شهر تهران را داد که این پیشنهاد با 12 رای به تصویب رسید.

وی تصریح کرد:‌ در این ارتباط موافقین و مخالفین این پیشنهاد نظرات خود درباره افزایش بودجه فرهنگی شهر تهران به 1200 میلیارد تومان را مطرح کردند و این موضوع موجب شد که یکی دیگر از اعضای شورای شهر تهران به پیشنهاد مطرح شده انتقاد و مخالفت جدی داشته باشد ولی در نهایت با پادرمیانی چند تن از اعضای شورای شهر این موضوع ختم به خیر شد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: هماکنون بودجه سشهردرای تهران در سال  98،  18 هزار و 200 میلیارد تومان است که با توجه به آخرین تغییرات این بودجه به حدود 18 هزار و 800 میلیارد تومان افزایش یافته و سایر بخشهای بودجه‌ای از جمله سازمانها و شرکتهای زیرمجموعه شهرداری تهران از فردا صبح مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

هاشمی تصریح کرد: البته در جلسه امروز طرح دو فوریتی برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورایاری محلات در صحن شورا مطرح شد که دو فوریت آن به تصویت اعضا قرار گرفت و امیدواریم تا پایان تیر98، انتخابات شورایاری‌ها در چهارمین دوره برگزار شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.