يكشنبه, 5 خرداد 1398 :: Sunday, 26 May 2019
 
کد خبر: 62976

جلسات فوق‌العاده شورای نگهبان برای بررسی بودجه سال ۹۸ این هفته آغاز می‌شود

جلسات فوق‌العاده شورای نگهبان برای بررسی بودجه سال ۹۸ این هفته آغاز می‌شود
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه هفته گذشته بررسی کلیات این لایحه در شورا آغاز شد، انشاءلله شورا این هفته جلسات فوق العاده‌ای برای بررسی بودجه سال ۹۸ خواهد داشت. امیدوارم بتوانیم درباره این بودجه به زودی اعلام نظر کنیم.
پایگاه خبری ریشه

عباسعلی کدخدایی امروز در نشست خبری هفتگی با اصحاب رسانه گفت: به دلیل بررسی مفصل مصوبات ارجاعی، شورای نگهبان هنوز به طور کامل ورودی به بودجه سال ۹۸ نداشته است.

وی بیان داشت: در هفته گذشته بررسی کلیات این لایحه در شورا آغاز شد. انشالله شورا این هفته جلسات فوق العاده‌ای برای بررسی بودحه سال ۹۸ خواهد داشت که امیدوارم بتوانیم درباره این بودجه به زودی اعلام نظر کنیم.

وی با اشاره آخرین مصوبات شورای نگهبان تاکید کرد:طبق بررسی این شورا عدم مغایرت «لایحه ادغام شرکت و تشکیل سازمان صنایع دریایی نیرو‌های مسلح» با قانون اساسی و شرع مقدس اعلام می‌شود. همچنین طبق تصمیم این شورا عدم مغایرت «طرح اصلاح ماده ۱۳خدمات رسانی به ایثارگران» با قانون اساسی و شرع مقدس اعلام می‌سود.

کدخدایی در پاسخ به سوالی درباره آخرین توئیت وی که مربوط به نظارت استصوابی در انتخابات بود و واکنش‌هایی را از سوی برخی حزبی‌ها در پی داشت، گفت: ما از هر پیشنهاد فارغ از اینکه از سوی چه گروه و چه جناخی باشد، استقبال می‌کنیم.

وی افزود: البته ما نشست‌هایی را در این رابطه به صورت جسته و گریخته با برخی از افراد داریم و البته اگر این گرو‌ها خودشان مصلحت بدانند می‌توانند اعلام کنند. هیچ مشکلی نداریم از شنیدن حرف حسابی، اما مشروط به اینکه حرف حسابی باشد.

کدخدای تصریح کرد: وقتی که برخی از افراد هر روز و در سه نوبت صبح و ظهر و شب علیه شورا بیانیه صادر می‌کنند بالاخره باید پاسخی برای این افراد وجود داشته باشد که البته این توئیت پاسخی بود برای این افراد که مطالبشان را هر روز تکرار می‌کنند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.