پنجشنبه, 2 اسفند 1397 :: Thursday, 21 February 2019
  • شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک فلسطینی بر اثر شلیک گاز اشک آور نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق منطقه «البریج» واقع در مرکز غزه خبر داد.
 
کد خبر: 62179

۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود‌‌+‌فیلم‌

۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود‌‌+‌فیلم‌
 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته توسط دولت تا دو سال آینده ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود.
پایگاه خبری ریشه

صدیف بدری اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته توسط دولت تا دو سال آینده 400 هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود که این امر می‌تواند تحول عظیمی در حوزه مسکن کشور فراهم کند.

وی بیان کرد: در حوزه مسکن روستایی و بافت‌های فرسوده نیز برنامه‌ریزی اساسی داریم تا بتوانیم شرایط خوبی را در این زمینه ایجاد کرده و با ارائه تسهیلات و فرهنگ‌سازی مناسب این مشکل را برطرف کنیم.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: مسئله مسکن  به عنوان یک موضوع مهم مطرح است ولی متاسفانه در گذشته اقدامات قابل قبولی در حوزه مسکن انجام نشده و مشکلات زیادی به وجود آمده است.

بدری بیان کرد: دولت در گذشته عزم جدی  در ارتباط با حوزه مسکن نداشت ولی در حال حاضر برنامه‌ریزی اساسی در این زمینه دارد و امیدواریم شاهد تحول عظیمی در این زمینه باشیم.

وی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها در کشور موضوع مسکن است که مجلس نیز تمام تلاش خود را برای برطرف کردن دغدغه‌های مردم با استفاده از تسهیلات مبنای کار قرار داده تا مشکلات در این زمینه به حداقل برسد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از برنامه‌ریزی برای حل مشکل مسکن خبر داد و گفت: برطرف‌سازی مشکلات در این زمینه باید توسط دولت انجام شود تا مردم دغدغه‌ها و نگرانی‌هایشان برطرف شود.

بدری افزود: انتظار می‌رود دولت تسهیلات لازم برای ایجاد زیرساخت‌های لازم برای احداث مسکن ارائه کند که خوشبختانه در لایجه بودجه سال آینده در این زمینه اعتبارات خوبی تخصیص یافته و از صندوق توسعه ملی نیز اعتبارات خوبی تخصیص می‌یابد.

وی با اشاره به این که مشکلاتی در حوزه مسکن مهر نیز داریم که نیاز است این مشکلات به طور اساسی برطرف شود تا دغدغه چندین ساله صاحبان مساکن مهر برطرف شود گفت: در استان اردبیل نیز مشکلاتی در حوزه مسکن مهر داریم که باید مسئولان مسکن مهر به اردبی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.