پنجشنبه, 2 اسفند 1397 :: Thursday, 21 February 2019
  • شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک فلسطینی بر اثر شلیک گاز اشک آور نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق منطقه «البریج» واقع در مرکز غزه خبر داد.
 
کد خبر: 62160

کوچکترین انحرافی از هدف اولیه شروع انقلابمان پیدا نکرده‌ایم

کوچکترین انحرافی از هدف اولیه شروع انقلابمان پیدا نکرده‌ایم
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در رابطه با شروط اتحادیه اروپا برای ایران، گفت: ما هیچ شرطی که با منافع و استقلال خودمان منافات داشته باشد را نمی‌پذیریم.
پایگاه خبری ریشه

حجت الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: در چهل سال پیش معجزه‌ای در عصر حاضر واقع شد که آن نفس انقلاب اسلامی بود که همه ارکان شیاطین و سلطه گران را به لرزه  در آورد و یک انقلاب واقعی نه تنها در کشور ما و منطقه، بلکه به معنایی در دنیا ایجاد کرد.

وی افرود: بعد از گذشت چهل سال، دشمنان ما هر سال و بلکه هر ماه انتظار می‌کشند این انقلاب به شکست بینجامد و امروز که چهل سال گذشته است، می‌بینم که این معجزه استمرار دارد که این خود یک پیام مهم و بزرگی است که چهل سال از انقلاب گذشته است و کوچکترین انحرافی از هدف اولیه شروع انقلابمان پیدا نکرده‌ایم و در مقابل دشمنان آگاه هستیم و استقامت داریم.

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: مردم ما این پیام را امروز به همه مستکبران جهان و در راس آن آمریکا، ترامپ و امثال ترامپ می‌دهند که ما در مورد عزت، شرف، استقلال، ملیت و نظام و اسلام خود حاضر نیستیم در مقابل هیچ‌یک از تهدید‌ها و فشار‌ها کوتاه بیاییم.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای افزود: فشار و ناراحتی هست؛ اما به دلیل استقلال، عزت، شرف، دفاع از انقلاب و اسلام در روز زمستانی و بارانی می‌بینید که مردم حضور پیدا کردند و با این احساسی که دارند علاوه بر اعلام وفاداری به ارزش‌ها، به یاوه گویی‌های دشمنان و مخصوصا آمریکا و اسراییل و امثال آن پاسخ می‌دهند.

وی در رابطه با شروط اتحادیه اروپا برای ایران، خاطرنشان کرد: ما هیچ شرطی که با منافع و استقلال خودمان منافات داشته باشد را نمی‌پذیریم و فرقی نمی‌کند که اروپا شرط بگذارد یا آمریکا.

معاون اول قوه قضاییه بیان داشت: از این غلط‌ها خیلی کردند و نتیجه نگرفتند و این هم مثل مقاطع قبلی است و قطعا ایران زیر بار حرف زور نخواهد رفت و یک پیام اساسی حضور مردم این است که ما زیر بار حرف زور نمی‌‎رویم.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای بیان داشت: چه آمریکا و چه اروپا باشد که بخواهد زور بگوید ملت ایران زیر بار زور نمی‌رود و اهل منطق و فرهنگ است و هرچه در جهت منافع خودش و بشریت باشد می‌پذیرد و هرآنچه به ضرر منافع و مصالح کشورش باشد را نمی‌پذیرد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.