دوشنبه, 24 تير 1398 :: Monday, 15 July 2019
  • ننگ بشری با برده داری نوین

    ننگ بشری با برده داری نوین

    برده داری با الغای صورت گرفته در قرن 19 از بین نرفت. برده داری امروزه همچنان ادامه داشته و افراد مختلفی را در تمام کشورهای جهان، مورد آسیب قرار می دهد.
 
کد خبر: 62085

کی‌روش رفت کلمبیا، خداداد به وعده‌ات عمل کن!

کی‌روش رفت کلمبیا، خداداد به وعده‌ات عمل کن!
کارلوس کی‌روش که بعد از اتمام همکاری هشت ساله با تیم ملی ایران به‌عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا معرفی شد.
پایگاه خبری ریشه

ن مربی‌گری تیم ملی فوتبال کشورمان داشت، پیشتر مدعی شده بود که: اگر یک پیشنهاد بزرگ برای کی‌روش می‌آمد او حاضر می‌شد به تیم ملی ایران بیاید؟، اگر کی روش پس از رفتن از تیم ملی پیشنهاد داشت، من برای همیشه سکوت می کنم و حرف  نمی زنم!

کی‌روش رفت کلمبیا، خداداد ساکت شو!

این مهاجم سابق تیم ملی فوتبال که قول داده بود که اگر کی روش از تیم بزرگی پیشنهاد داشت، سکوت می کند، حالا تیم ملی کلمبیا که قوی تر از تیم ملی کشورمان به لحاظ فنی و تاکتیکی هست و در رنکینگ جهانی رتبه 12 را دارد و بسیاری از ستاره های آن در تیم های اروپایی حضور دارند کی روش را به خدمت گرفته است.

کی روش رسما کار خود را به عنوان مربی تیم ملی کلمبیا آغاز کرده است. رفتن کی روش به تیم کلمبیا نشان می دهد که بخشی از موج منفی ایجاد شده علیه سرمربی سابق تیم ملی کذب محض بوده و به نوعی علیه او اجحاف شده است.

حضور کی روش در تیم ملی ثبات را برای ملی پوشان به ارمغان آورد و دوبار حضور در جام جهانی نیز از دستاوردهای ارزنده کی‌‌روش بود. تنها مقصر ناکامی تیم ملی در جام ملت های آسیا کی روش نبود و اکنون او به جای هدایت تیم ملی که افرادی چون کنعانی زادگان در آن حضور دارند با ستارگان بزرگ تیم ملی کلمبیا همکاری خواهد کرد

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.