پنجشنبه, 2 اسفند 1397 :: Thursday, 21 February 2019
  • شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک فلسطینی بر اثر شلیک گاز اشک آور نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق منطقه «البریج» واقع در مرکز غزه خبر داد.
 
کد خبر: 62073

نتایج اولیه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضائی

سرپرست اداره‌کل خدمات الکترونیک قضائی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، از انتشار نتایج اولیه هشتمین فراخوان متقاضیان تاسیس این دفاتر در مراکز استان‌ها  از ۱۸ بهمن ماه خبر داد.
پایگاه خبری ریشه

دکتر علی اصغر تدین با اعلام خاتمه فرآیند بررسی صلاحیت اولیه متقاضیان تاسیس این دفاتر گفت : در فراخوان اعلام شده، بیش از ۹ هزار متقاضی از سراسر کشور شرکت داشته‌اند که پذیرفته‌شدگان مرحله نخست با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده، از بالاترین امتیاز کسب شده تا سه برابر ظرفیت هر مرکز استان خواهند بود.

 

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نظارت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه افزود : در صورتی که متقاضیان به نتایج این فراخوان اعتراض داشته باشند، می‌توانند ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ اعلام نتایج، صرفاً با مراجعه به سامانه عدل‌ایران به نشانی www.adliran.ir اعتراض خود را ثبت نمایند.

 

سرپرست اداره‌کل خدمات الکترونیک قضایی خاطر نشان کرد : پذیرفته‌شدگان مرحله نخست در صورتی که پس از بررسی مدارک و مصاحبه علمی و تخصصی واجد شرایط نهایی تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی شناخته شوند، جهت اخذ پروانه دفتر معرفی خواهند گردید.

 

دکتر تدین با اشاره به راه‌اندازی خدمات دعاوی طاری، اعتراضی و ارائه شکایت کیفری در سامانه عدل‌ایران گفت : کلیه خدماتی که پیش از این در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به هموطنان ارائه شده است، در دفاتر جدید التاسیس نیز فعال خواهد بود و بزودی «خدمت تقدیم لایحه» از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نیز راه‌اندازی خواهد شد.

 

سرپرست اداره‌کل خدمات الکترونیک قضایی در پایان ضمن تاکید بر اینکه سامانه عدل‌ایران تنها مرجع اطلاع‌رسانی نتایج فراخوان خواهد بود، تصریح کرد : متقاضیان تاسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با کارشناسان اداره کل خدمات الکترونیک قضایی پرهیز نمایند.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.