سه شنبه, 30 بهمن 1397 :: Tuesday, 19 February 2019
  • شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک فلسطینی بر اثر شلیک گاز اشک آور نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق منطقه «البریج» واقع در مرکز غزه خبر داد.
 
کد خبر: 61888

رییس جمهوری وارد مجلس شد

رییس جمهوری وارد مجلس شد
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری برای دفاع از وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان دقایقی پیش وارد مجلس شورای اسلامی شد.
پایگاه خبری ریشه

علی مطهری نایب رییس مجلس ؛ رییس جمهوری را در بدو ورود به مجلس همراهی کرد. اسحاق جهانگیری، محمود واعظی و حسین علی امیری نیز همراه رییس جمهوری به مجلس شورای اسلامی آمدند.
طبق آیین نامه داخلی مجلس در جلسه رای اعتماد دو موافق و دو مخالف وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان هر کدام به مدت 15 دقیقه صحبت می کنند، البته نمایندگان موافق و مخالف می توانند نیم یا تمام وقت خود را به نماینده دیگری بدهند.
وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان 30 دقیقه فرصت ارائه برنامه های خود را دارد و رییس جمهوری می تواند به مدت یک ساعت از برنامه های وزیر پیشنهادی خود دفاع کند.
به گزارش ایرنا، سعید نمکی پس از استعفای سید حسن هاشمی از وزارت بهداشت با حکم ‏رئیس جمهوری به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب و سرانجام در هشتم بهمن 97 از طرف حسن روحانی به عنوان وزیر ‏پیشنهادی بهداشت به مجلس شورای اسلامی معرفی شد.
وی برنامه‌های خود را برای وزارت بهداشت در 11 فصل و پنج محور تقدیم ‏مجلس کرد، نمکی در این برنامه 6 اصل پاسخگویی، مسئولیت پذیری، شفافیت، عدالت، مشارکت همه جانبه و تصمیم‌گیری مبتنی بر شواهد را به ‏عنوان اصول بنیادین خود برای تحقق اهداف سیاست‌های کلی نظام و برنامه 5 ساله ششم توسعه و سایر اسناد بالادستی معرفی کرده ‏است.

منبع: خبرگزاری ایرنا
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.