دوشنبه, 27 اسفند 1397 :: Monday, 18 March 2019
  •  دادگاه‎های آمریکا حقوق سیاه‎پوستان را نادیده می‎گیرند خشونت پلیس آمریکا علیه سیاه‌پوستان؛

    دادگاه‎های آمریکا حقوق سیاه‎پوستان را نادیده می‎گیرند

    روز شنبه یکی از دادستا‌ن‌های دادگاه آمریکا اعلام کرد ۲ افسر پلیسی که سال گذشته یک جوان سیاه‌پوست را به قتل رسانده‌اند با هیچ اتهامی مواجه نخواهند بود؛ این تنها یک نمونه از خشونت پلس آمریکا علیه شهروندان و به خصوص سیاه‌پوستان این کشور است که از سوی دادگاه‌های این کشور نادیده گرفته می‌شود.  
 
کد خبر: 60668

آخرین وضعیت بارش‌های ایران + جدول

آخرین وضعیت بارش‌های ایران + جدول
 کم‌بارش‌ترین نقطه ایران، نقاطی همچون "محوطه امورآب چابهار" سیستان و بلوچستان، "رحمت آباد-ریگان" در کرمان و "تصفیه خانه زاهدان" در سیستان و بلوچستان است که در ۱۰۵ روز ابتدایی سال آبی جاری، حتی یک قطره باران نیز در این نقاط نباریده است.
پایگاه خبری ریشه

بر اساس آمار رسمی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران، ارتفاع کل ریزشهای جوی از اول مهر تا 15 دی سال آبی 98-97 (105 روز ابتدایی سال آبی جاری) بالغ بر 107.4 میلیمتر است.

این مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره‌های مشابه درازمدت( 77.4 میلیمتر) 38.8 درصد افزایش و نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته( 33.1 میلیمتر) 224.5 درصد افزایش نشان می‌دهد.

همچنین حجم بارش‌های کشور از اول مهر تا 15 دی به 176 میلیارد و 998 میلیون مترمکعب رسید.

از مجموع 107.4 میلی‌متر بارش ثبت‌شده در 105 روز ابتدایی سال آبی جاری، 15.3 میلی‌متر بارش در 15 روز ابتدایی زمستان به‌ثبت رسیده است.

پربارش‌ترین نقطه ایران "رامسر - صفارود" در استان مازندران است که در 105 روز ابتدایی سال آبی جاری شاهد ثبت 915.3 میلیمتر بارش بوده است.

کم‌بارش‌ترین نقطه ایران، نقاطی همچون "محوطه امورآب چابهار" سیستان و بلوچستان، "رحمت آباد-ریگان" در کرمان و "تصفیه خانه زاهدان" در سیستان و بلوچستان است که در 105 روز ابتدایی سال آبی جاری، حتی یک قطره باران نیز در این نقاط نباریده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.