دوشنبه, 27 اسفند 1397 :: Monday, 18 March 2019
  •  دادگاه‎های آمریکا حقوق سیاه‎پوستان را نادیده می‎گیرند خشونت پلیس آمریکا علیه سیاه‌پوستان؛

    دادگاه‎های آمریکا حقوق سیاه‎پوستان را نادیده می‎گیرند

    روز شنبه یکی از دادستا‌ن‌های دادگاه آمریکا اعلام کرد ۲ افسر پلیسی که سال گذشته یک جوان سیاه‌پوست را به قتل رسانده‌اند با هیچ اتهامی مواجه نخواهند بود؛ این تنها یک نمونه از خشونت پلس آمریکا علیه شهروندان و به خصوص سیاه‌پوستان این کشور است که از سوی دادگاه‌های این کشور نادیده گرفته می‌شود.  
 
کد خبر: 60598

آخرین وضعیت بارش‌های ایران + جدول

آخرین وضعیت بارش‌های ایران + جدول
از مجموع ۱۰۷.۴ میلیمتر بارش ثبت شده در ۱۰۴ روز ابتدایی سال آبی جاری، ۱۵.۳ میلیمتر در ۱۴ روز نخست زمستان به ثبت رسیده و ثبت این مقدار بارش در دو هفته ابتدایی دی‌ماه، حاکی از رشد روند صعودی بارش‌ها نسبت به روزهای ابتدایی فصل زمستان است.
پایگاه خبری ریشه

بر اساس آمار رسمی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران، ارتفاع کل ریزشهای جوی از اول مهر تا 14 دی سال آبی 98-97 (104 روز ابتدایی سال آبی جاری) بالغ بر 107.4 میلیمتر است.

این مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره‌های مشابه درازمدت ( 76.2 میلیمتر) 40.9 درصد افزایش و نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته ( 32.9 میلیمتر) 226.4 درصد افزایش نشان می‌دهد.

همچنین حجم بارش‌های کشور از اول مهر تا 14 دی به 176 میلیارد و 998 میلیون مترمکعب رسید.

از مجموع 107.4 میلیمتر بارش ثبت شده در 104 روز ابتدایی سال آبی جاری، 15.3 میلیمتر در 14 روز نخست زمستان به ثبت رسیده و ثبت این مقدار بارش در دو هفته ابتدایی دی‌ماه، حاکی از رشد روند صعودی بارش‌ها نسبت به روزهای ابتدایی فصل زمستان است و از افزایش سیر بارش‌ها در زمستان سال جاری با رسیدن به میانه دی‌ماه حکایت دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.