پنجشنبه, 5 ارديبهشت 1398 :: Thursday, 25 April 2019
 
کد خبر: 60238

معامله آپارتمان ۱۰۰ میلیونی در تهران

معامله آپارتمان ۱۰۰ میلیونی در تهران
بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد مسکونی ۱۵۲ متری در دروس به قیمت ۳ میلیارد تومان و واحد ۷۰ متری ۲۲ ساله در شمیران نو به قیمت ۱۰۰ میلیون تومان معامله شده است.
پایگاه خبری ریشه

یک واحد مسکونی ۵۳ متری ۱۱ سال ساخت در زنجان به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۳ میلیون و۷۹۷ هزار تومان) معامله شده است.

در منطقه ۱۵ محله مینایی یک واحد مسکونی به مساحت ۵۰ متر و عمر ۴۷ ساله به قیمت ۴۰۵ میلیون تومان، آپارتمان ۱۴۴ متری نوساز در ارامنه شمالی با قیمت یک میلیارد و ۲۲۴ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۸ میلیون و ۴۹۴ هزار تومان)، واحد ۷۰ متری ۲۲ ساله در شمیران نو به قیمت ۱۰۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود یک میلیون و ۴۲۸ هزار تومان)، واحد ۴۷ ساله ۷۹ متری در شوش به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان، واحد ۱۵۲ متری ۳ سال ساخت در دروس به قیمت ۳ میلیارد تومان (هر مترمربع حدود ۱۹ میلیون و ۷۰۱ هزار تومان)، واحد ۱۱۰ متری در حکیمیه با عمر ۱۰ سال به قیمت ۸۵۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۷ میلیون و ۷۹۸ هزار تومان) و در افسریه شمالی واحد مسکونی ۶۰ متری با عمر ۱۸ سال به قیمت ۳۱۸ میلیون تومان فروخته شده است.

 

همچنین یک واحد مسکونی ۳۴ ساله با مساحت ۶۱ متر در محدوده بازار به قیمت هر مترمربع حدود ۴ میلیون و ۱۶۸ هزار تومان یعنی مجموعاً ۲۵۶ میلیون تومان معامله شده است. آپارتمان ۱۰۴ متری ۲۹ ساله واقع در اختیاریه به قیمت یک میلیارد و ۴۴۵ میلیون تومان و در گرگان آپارتمان ۵۴ متری با عمر ۴ سال به قیمت ۴۳۵ میلیون تومان در سامانه املاک و مستغلات ثبت معامله شده است.

منبع: تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.