دوشنبه, 27 اسفند 1397 :: Monday, 18 March 2019
  •  دادگاه‎های آمریکا حقوق سیاه‎پوستان را نادیده می‎گیرند خشونت پلیس آمریکا علیه سیاه‌پوستان؛

    دادگاه‎های آمریکا حقوق سیاه‎پوستان را نادیده می‎گیرند

    روز شنبه یکی از دادستا‌ن‌های دادگاه آمریکا اعلام کرد ۲ افسر پلیسی که سال گذشته یک جوان سیاه‌پوست را به قتل رسانده‌اند با هیچ اتهامی مواجه نخواهند بود؛ این تنها یک نمونه از خشونت پلس آمریکا علیه شهروندان و به خصوص سیاه‌پوستان این کشور است که از سوی دادگاه‌های این کشور نادیده گرفته می‌شود.  
 
کد خبر: 60232

آخرین وضعیت بارش‌های ایران + جدول

آخرین وضعیت بارش‌های ایران + جدول
روز جمعه در برخی نقاط کشور بارش باران شدید و در برخی نقاط کشور نیز بارش سنگین برف رخ داد. متوسط بارش‌های زمستان امسال تا پیش از روز جمعه (هفتم دی‌ماه) ۰.۲۵ میلیمتر در روز بود که در پایان روز جمعه این رقم به ۰.۶۳ میلیمتر در روز رسید.
پایگاه خبری ریشه

بر اساس آمار رسمی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران، ارتفاع کل ریزشهای جوی از اول مهر تا 7 دی سال آبی 98-97 (97 روز ابتدایی سال آبی جاری) بالغ بر 96.5 میلیمتر است.

این مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره‌های مشابه درازمدت( 69.4 میلیمتر) 39 درصد افزایش و نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته( 30.6 میلیمتر) 215.4 درصد افزایش نشان می‌دهد.

همچنین حجم بارش‌های کشور از اول مهر تا 7 دی به 159 میلیارد و 35 میلیون مترمکعب است.

از مجموع 96.5 میلیمتر بارش ثبت شده در 97 روز ابتدایی سال آبی جاری، 4.4 میلیمتر بارش در 7 روز ابتدایی زمستان به ثبت رسیده است.

بارش‌های زمستانی امسال که تا روز پنجشنبه ششم دی‌ماه فقط 1.5 میلیمتر بود، با بارش‌های قابل توجه روز جمعه (هفتم دی‌ماه) به 4.4 میلیمتر رسید. روز جمعه در برخی نقاط کشور بارش شدید باران و در برخی نقاط کشور نیز بارش سنگین برف رخ داد.

متوسط بارش‌های زمستان امسال تا پیش از روز جمعه (هفتم دی‌ماه) 0.25 میلیمتر در روز بود که در پایان روز جمعه این رقم به 0.63 میلیمتر در روز رسید. در واقع در روز جمعه (در طول بیست و چهار ساعت هفتمین روز دی‌ماه) در مجموع 4 میلیارد و 780 میلیون مترمکعب باران و برف از آسمان ایران بارید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.