سه شنبه, 28 اسفند 1397 :: Tuesday, 19 March 2019
  •  دادگاه‎های آمریکا حقوق سیاه‎پوستان را نادیده می‎گیرند خشونت پلیس آمریکا علیه سیاه‌پوستان؛

    دادگاه‎های آمریکا حقوق سیاه‎پوستان را نادیده می‎گیرند

    روز شنبه یکی از دادستا‌ن‌های دادگاه آمریکا اعلام کرد ۲ افسر پلیسی که سال گذشته یک جوان سیاه‌پوست را به قتل رسانده‌اند با هیچ اتهامی مواجه نخواهند بود؛ این تنها یک نمونه از خشونت پلس آمریکا علیه شهروندان و به خصوص سیاه‌پوستان این کشور است که از سوی دادگاه‌های این کشور نادیده گرفته می‌شود.  
 
کد خبر: 59941

توصیه سازمان گردشگری: به گرجستان سفر نکنید

توصیه سازمان گردشگری: به گرجستان سفر نکنید
معاون گردشگری سازمان گردشگری کشور گفت: مشکلات به وجود آمده برای گردشگران ایرانی در گرجستان به دلیل قانون‌های جدیدی است که در گرجستان از چند ماه قبل اجرایی شد.
پایگاه خبری ریشه

ولی تیموری درباره رفتار سخت گیرانه با گردشگران ایرانی در گرجستان اظهار کرد: مشکلات به وجود آمده برای گردشگران ایرانی در گرجستان به دلیل قانون‌های جدیدی است که در گرجستان از چند ماه قبل اجرایی شده است و لذا به مردم توصیه می‌کنیم به گرجستان سفر نکنند.

ولی الله تیموری می‌گوید: ما براساس قوانین نمی‌توانیم در مسائل و روابط میان کشور دخالت کنیم، اما همچنان توصیه می‌کنیم که ایرانی‌ها به گرجستان سفر نکنند.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در ادامه بیان کرد: این مشکلات فقط برای ایرانی‌ها نیست و سایر گردشگران ووردی به گرجستان از سایر کشورها نیز با این مشکلات رو به رو هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه وزارت خارجه ایرانی رایزنی‌هایی برای رفع این مشکلات با طرف گرجستانی انجام داده است افزود: اگر این مذاکرات به نتیجه برسد این مشکلات رفع خواهد شد و در صورتی که مذاکرات وزارت امور خارجه ایران با طرف گرجستانی به نتیجه نرسد و این کشور تغییر رویه ندهد ما هم به اعمال قوانین سخت گیرانه در قبال گردشگران ورودی گرجستانی به کشور ادامه می‌دهیم.

منبع: میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.