• آشکارتر شدن دورویی آمریکا در اجرای حقوق بشر

    آشکارتر شدن دورویی آمریکا در اجرای حقوق بشر

    رفتار غیر انسانی با مهاجران در مرز‌های آمریکا و مکزیک نه تنها جان مهاجرانی که آمریکا مسئولیت محافظت آنها را پذیرفته به مخاطره می‌اندازد بلکه وضعیت را در مناطق مرزی دو کشور وخیم تر کرده است.
جمعه, 28 تير 1398 :: Friday, 19 July 2019
 
کد خبر: 59693

استعفای دو مدیر دیگر در هلال احمر

درحالی که خبر استعفای جمعی مدیران هلال احمر در هفته گذشته، زلزله ای به جان ساختمان صلح انداخته بود، دو نفر دیگر از مدیران این جمعیت نیز استعفایشان را به رئیس این جمعیت اعلام کردند.
پایگاه خبری ریشه

به دنبال استعفاهای پی در پی در جمعیت هلال احمر به دلیل عدم شفافیت مالی در این جمعیت دو مدیر دیگر هلال احمری نیز استعفای خود را اعلام کردند.

داود حیدر نسب که در تاریخ هفتم آذرماه با حکم رئیس جمعیت به عضویت هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری هلال ایران درآمده بود، تنها پس از گذشت حدود یک هفته استعفایش را اعلام کرد.

او در متن استعفایش خطاب به پیوندی آورده است؛ که کنار می رود تا فرد شایسته تر و هماهنگ تر با اهداف او و تیم مدیریتی‌اش جایگزینش شود. حیدر نسب از مدیران برجسته مالی است که پیش از این در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سال‌ها با پیوندی همکاری کرده است. 

در هفته گذشته، در پی تغییر یک شبه دبیرکل جمعیت هلال احمرو ۳ نفر از معاونان و مدیران ارشد این جمعیت که هر سه از منصوبان پیوندی بودند، به دلیل عدم شفافیت مالی حاکم بر حوزه های اقتصادی جمعیت استعفایشان را اعلام کردند و اکنون تعداد استعفاها به ۵ نفر رسیده است که به نظر می رسد زلزله همچنان در جمعیت هلال احمر ادامه دارد.

جواد حاجی حسینی، مدیرکل اصول، قوانین و حقوق بین الملل این جمعیت نیز مدیر مستعفی دیگری است که در متن استعفایش خطاب به پیوندی آورده؛ با توجه به استعفای معاون امور بین الملل جمعیت و از آنجایی که رویکرد حضرتعالی در تحولات، امیدها برای اصلاح در حوزه بین الملل را به یاس تبدیل کرد، حاضر به ادامه همکاری در این سمت نیستم.

منبع: فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.