سه شنبه, 17 تير 1399 :: Tuesday, 7 July 2020
 
کد خبر: 57245

شورای شهر تهران "محسن هاشمی" را حفظ می‌کند

شورای شهر تهران
 عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه محسن هاشمی رفسنجانی نه تنها بهترین رئیس شورای شهر تهران است بلکه بهترین رئیس شورای کشور است گفت: شورای شهر تهران به دنبال حفظ وی در شورا است.
پایگاه خبری ریشه

زهرا نژادبهرام با اشاره به اینکه در جلسه امروز صبح شورای شهر تهران اشاره‌ای که به انتخاب شهردار جدید تهران نشد، اظهار کرد: این جلسه مربوط بود به لایحه برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران که اعضای شورای شهر تهران نظرات خود را مطرح کردند.

وی تصریح کرد: در این جلسه سکینه اشرفی معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران نیز حضور داشت و در خصوص لایحه اشاره شده توضیحاتی را مطرح کرد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه فرایند انتخاب شهردار جدید تهران فردا با حضور افشانی برگزار می‌شود، گفت: البته شهردار تهران هم اکنون در کربلا به سر می برد و در صورتی که عصر امروز به کشور بازگردد فردا در جلسه حاضر خواهد شد.

نژادبهرام گفت: تلاش می‌شود شهردار جدید تهران قبل از رفتن افشانی از شهرداری تهران و تا 24 آبان ماه مشخص شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا محسن هاشمی رفسنجانی هم از گزینه‌های شهرداری تهران است یا خیر؟ بیان کرد: آقای هاشمی بهترین رئیس شورای نه تنها برای تهران بلکه برای کشور است و شورا می‌خواهد وی را حفظ کند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران همچنین گفت: معاونان شهردار فعلی تهران نیز از گزینه‌های هستند که شورای برای شهردار تهران در نظر گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.