يكشنبه, 31 شهريور 1398 :: Sunday, 22 September 2019
 
کد خبر: 56296

هزار عقرب در یک اتوبوس بین ‌شهری کشف شد

 هزار عقرب در یک اتوبوس بین ‌شهری کشف شد
عبدالحسین مظفری از کشف محموله ۴ هزار عقرب در یک اتوبوس بین ‌شهری در استان قزوین خبر داد و گفت: یک متخلف در حال انتقال این عقرب‌ها به تهران بود که ورود چند عقرب میان مسافران ماجرا را فاش کرد.
پایگاه خبری ریشه

عبدالحسین مظفری معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان قزوین  از کشف محموله غیرمجاز 4 هزار عقرب در یک اتوبوس بین شهری خبر داد و گفت: بر اساس گزارشی واصله  از سوی نیروی انتظامی به یگان  حفاظت محیط زیست استان قزوین، تعدادی عقرب از محموله جاسازی شده در اتوبوسی که در مسیر خوزستان به قزوین در حرکت بود،  بیرون آمده و به داخل اتوبوس وارد شدند.

وی ادامه داد: یکی از عقرب‌های وارد شده به اتوبوس یک کودک را نیش زده و مسافران متوجه وجود این محموله خطرناک شدند.

مظفری خاطرنشان کرد: خوشبختانه آسیب جدی به این کودک وارد نشده است.

معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان قزوین با بیان اینکه بعد از دریافت گزارش یگان حفاظت سازمان محیط زیست با همکاری نیروی انتظامی محموله 4 هزار عقرب را از این اتوبوس خارج کرده است، گفت: در حال انتقال این محموله به پارک پردیسان تهران هستند.

وی افزود: فرد متخلف ادعا می‌کند تنها به عنوان رابط و تحویل‌دهنده این محموله خطرناک همکاری کرده است و در جریان تجارت غیرمجاز زهرگیری و پرورش عقرب نیست.

 معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان قزوین با اشاره به اطلاعات کسب شده از این متخلف گفت: محموله عقرب قرار بوده از خوزستان به تهران منتقل شود. 

وی ادامه داد: این پرونده در مرحله رسیدگی قضایی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.