• اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 :: Monday, 20 May 2019
 • تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  ادریس جزایری، کارشناس و گزارشگر ویژه اقدامات یک جانبه قهری سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای تحریم های فرامرزی آمریکا علیه ایران، ونزوئلا و کوبا را ناقض حقوق بشر دانست و گفت که این تحریم های خارج از روند سازمان ملل ، نافی اصول اخلاق بین المللی است.
 
کد خبر: 55077

سبد حمایتی اقشار کم درآمد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود

سبد حمایتی اقشار کم درآمد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عرضه می‌شود
رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای از عرضه سبد حمایتی غذایی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای خبر داد و گفت: هر کارت سرپرست خانوار تا سقف ۱۳۵ هزار تومان شارژ خواهد شد.
پایگاه خبری ریشه

امیرخسرو فخریان در مورد جزئیات کارت خرید کالا به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی اظهار کرد: سبد حمایتی غذایی برای حمایت از اقشار کم درآمدی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند در نظر گرفته شده است.

رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای افزود: مقرر شده بودجه این کار تامین و طی دو هفته آینده واریز شود اما، هنوز زمان دقیق اجرای آن مشخص نیست.

وی درباره میزان مبلغی که پرداخت می‌شود، گفت: بر اساس پیش‌بینی صورت گرفته هر کارت سرپرست خانوار تا سقف ۱۳۵ هزار تومان شارژ می‌شود.

فخریان درباره پاسخ به این سئوال که در کدام مراکز می‌توان با این کارت‌ها خرید کرد، افزود: ۹ هزار فروشگاه با وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی قرارداد دارند که با هماهنگی صورت گرفته کدی را بر روی دستگاه‌های پوز فعال می‌کنند و افراد با مراجعه به این فروشگاه‌ها بدون پرداخت وجه خرید خود را انجام می‌دهند و دولت مبالغ را به حساب فروشگاه‌ها واریز می‌کند.

وی تاکید کرد: این کارت فقط اختصاص به خرید دارند و نمی‌توان وجه واریزی آن را دریافت کرد.

رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای درباره کالا‌هایی که می‌توان با این کارت خریداری کرد، گفت: گوشت، مرغ، شوینده‌ها و هر کالایی که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای موجود است خریداری کنند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.