شنبه, 2 شهريور 1398 :: Saturday, 24 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 54834

رئیسی: مسئولان نه تنها از قصورها، بلکه از تقصیرها هم نگذرند

عضو مجلس خبرگان گفت: از مسئولان نظام می‌خواهیم تمام تلاش خود را بکار ببندند و در مقابل خواسته‌های ناحق دشمن که درصدد فشار به مردم است، ایستادگی کنند.
پایگاه خبری ریشه

سید ابراهیم رئیسی عضو مجلس خبرگان رهبری  در حاشیه روز دوم برگزاری اجلاسیه مجلس خبرگان، گفت: موضوع جلسه خبرگان در این اجلاس دغدغه‌های مردم بود، خبرگان در بلاد مرجع و پناه مردم هستند.

رئیسی افزود: مردم در مشکلات خود به ما مراجعه می‌کنند، امروز مشکل فقر، بیکاری، دغدغه‌های مردم و مسئله فساد محور جلسات خبرگان بود، همچنین از رؤسای سه قوه دعوت شد که به این مسائل بپردازند.

وی با بیان اینکه نطق‌های قبل از دستور مربوط به این مسائل بود گفت: بیانیه پایانی خبرگان که به شکل قطع‌نامه صادر شده، مربوط به مسائل اقتصادی و معیشتی است.

تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب مطالبی در جلسات دولت و دیگر قوا مطرح کردند، تصریح کرد: بیانات رهبری، مطالبه خبرگان است، که مسئولان در رابطه با این مطالبات چه اقدامی کردند.

رئیسی خاطرنشان کرد: علاوه بر اینکه گزارشاتی در جلسه از ناحیه روسای دو قوه مطرح شد، پرسش‌هایی هم از دولت صورت گرفت، در بیانیه پایانی آنچه بر لِسان خبرگان و روسای دو قوه بود، به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

وی با بیان اینکه محور بیانیه خبرگان مطالبات رهبری از دولت است، گفت: مسئله رفع مشکلات اقتصادی مردم، مدیریت نقدینگی، قاچاق کالا به عنوان یکی از مشکلات جدی در کشور، مبارزه جدی با فساد اقتصادی در هر رده‌ای و مبارزه با قصورها و تقصیرها را می‌توان از محورهای این بیانیه دانست.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: یک سوزن‌بانی که برای تغییر ریل، سوزن را تغییر می‌دهد، اگر به خوبی نبیند و به موقع کارش را درست انجام ندهد، مشکلاتی ایجاد می‌کند، ما این مشکلات را دیدیم و امروز شاهد آن هستیم.

رئیسی ادامه داد: امروز از تمام مدیران و مسئولان نظام می‌خواهیم نه تنها از قصورها بلکه از تقصیرها هم نگذرند، زیرا برخی از قصورها صدمات و پیامدهای بسیار جبران ناپذیری برای کشور دارد.

وی گفت: بیانیه خبرگان در رابطه با مسائل روز کشور یعنی اقتصاد و معیشت مردم است، خبرگان در این بیانیه خواستار این شدند که دولت ، مجلس و دستگاه قضا و همه نهادها تلاش کنند که در مقابل خواسته‌های ناحق دشمن که  درصدد فشار به مردم است، ایستاده و با تدبیر صحیح مشکلات کاهش پیدا و زندگی مردم رنق بهتری پیدا کنند.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.