• شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    شهادت یک فلسطینی در مرکز غزه

    وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک فلسطینی بر اثر شلیک گاز اشک آور نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق منطقه «البریج» واقع در مرکز غزه خبر داد.
شنبه, 27 بهمن 1397 :: Saturday, 16 February 2019
 
کد خبر: 52523

رونمایی از کارتخوان‌های جدید سوخت

رونمایی از کارتخوان‌های جدید سوخت
مراسم رونمایی از کارتخوان‌های جدید سوخت با حضور محمدرضا موسوی خواه مدیرعامل پخش فرآورده های نفتی و تنی چند از مسئولین برگزار شد.
پایگاه خبری ریشه

بعد از ظهر امروز مراسم رونمایی از کارتخوان‌های جدید سوخت با حضور محمدرضا موسوی خواه مدیرعامل پخش فرآورده های نفتی و تنی چند از مسئولین برگزار شد.

این مراسم در جایگاهی در غرب تهران برگزار شد.

محمدرضا موسوی خواه مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در خصوص مزایای استفاده از هوشمند شدن جایگاه‌های سوخت گفت: با حرکت به سمت هوشمندسازی، نقل و انتقال پول با جایگاه ها که نزدیک به 100 میلیارد تومان می رسد با امنیت بیشتری صورت می گیرد.

وی با اشاره به صرفه جویی 20 میلیارد تومانی در صورت تعویض دستگاه‌های جایگاه سوخت، گفت: متعهد شده ایم تا پایان سال 98 کل کشور را به این کارت خوان های جدید مجهز کنیم که در این راستا بانک عامل سرمایه گذاری های لازم را انجام داده و هزینه ای بر دوش دولت نیست.

موسوی خواه در این مراسم با تاکید بر استفاده تمام مشترکین از کارت سوخت اظهار کرد: از زمان برنامه ریزی و اجرای کارت سوخت، استفاده برای تمام مشترکین اجباری است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی افزود: در شرایط فعلی نیز به مشترکین توصیه می شود از کارت خود در جایگاه ها استفاده کنند تا مشکلات و معضلات عدم استفاده از کارت همانند اعتراض به کم فروشی یا زیاده فروشی جایگاه ها شناسایی و برطرف شود.

وی گفت:در حال حاضر افراد از کارت سوخت جایگاهداران استفاده می کنند که این مسئله مدیریت سوخت در بخش کلان کشور را با مشکل مواجه کرده است.

موسوی خواه تصریح کرد: افرادی که به هر دلیلی کارت سوخت ندارند می توانند با مراجعه به سایت اداره پست پیگیر کارت خود شوند. 

موسوی خواه در خصوص فیلم منتشر شده در فضا مجازی برای عملکرد نادرست جایگاه ها در نشان دادن اعداد و ارقام بنزین مصرفی گفت: تمام تجهیزات به گونه ای پلمپ شده که به صورت معمول امکان دست کاری وجود ندارد، اما با این حال باز هم می توان سهمی را برای دخالت انسانی قائل شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به ابهام های موجود در فیلم گفت: فیلم با ابهام هایی همچون صفر بودن یا نبودن دستگاه، استفاده از نازل سمت راست یا چپ رو به رو است، همچنین اگر فیلم بردار نام جایگاه سوخت را می برد امکان پیگیری برای ما وجود داشت.

وی در ادامه به اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از قاچاق سوخت اشاره و بیان کرد: با همکاری ناجا نظارت در جایگاه ها برای توزیع سوخت بیشتر شده و توانستیم بیش از 30 هزار کارت مهاجر شناسایی و بسوزانیم.

موسوی خواه در ادامه به واردات 5.7 میلیون لیتری اشاره و بیان کرد: در کنار توزیع بنزین یورو 4 حدود 3.3 تا 3.7 میلیون لیتر بنزین سوپر نیز در سراسر کشور توزیع و مصرف می شود.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.