شنبه, 2 شهريور 1398 :: Saturday, 24 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 4819

ارزانی مرغ و گوشت و کسادی بازار دولتی‌ها

معاون شرکت پشتیبانی امور دام گفت: به دلیل پایین بودن قیمت گوشت و مرغ در ماه رمضان، استقبال چندانی از مرغ و گوشت منجمد دولتی نشده است.

عباس والوزی اظهار کرد: قبل از آغاز ماه رمضان حدود 33 هزار تن گوشت قرمز و گوشت مرغ منجمد دولتی به استان‌های کشور ارسال شد که البته در هر استان ذخایر قابل توجهی نیز از این محصولات وجود داشت اما به دلیل پایین بودن قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ در بازار ماه رمضان، مردم استقبال چندانی از مرغ و گوشت منجمد دولتی نداشتند.

وی افزود: در حال حاضر قیمت عرضه گوشت قرمز منجمد دولتی (ران، سردست و گردن) کیلویی 21 هزار تومان است و هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد دولتی نیز در بازار ماه رمضان 5100 تومان عرضه می‌شود.

معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ تازه در بازار به گونه‌ای است که از عرضه دولتی این محصولات چندان استقبالی نشده است، چرا که گوشت قرمز کیلویی 25 هزار تومان و گوشت مرغ تازه نیز در بازار کیلویی 5500 تا حدود 6000 تومان است.

والوزی اظهار کرد: به دلیل پایین بودن قیمت گوشت مرغ گرم در بازار شرکت پشتیبانی امور دام همچنان خرید این محصول را از مرغداران به قیمت 6500 تا 7000 تومان ادامه داده و تاکنون حدود 35 هزار تن گوشت مرغ از تولیدکنندگان خریداری کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.