چهارشنبه, 1 خرداد 1398 :: Wednesday, 22 May 2019
  • اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
 
کد خبر: 4812

لاریجانی: مسأله هسته‌ای فروش سیب‌زمینی در کشور نیست

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکری با بیان این‌که موضوع هسته‌ای بحث فروش سیب‌زمینی در کشور نیست، گفت: درباره مسائل اینچینی باید با شورای عالی امنیت ملی هماهنگی‌های لازم را داشته باشیم.
پایگاه خبری ریشه

 احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی تدکری از تغییر متن طرح الزام دولت برای حفظ دستاوردها و حقوق هسته‌ای ملت ایران، اظهار کرد: بر اساس تبصره 2 ماده 146 آیین‌نامه مجلس وقتی گزارشی چاپ شود تا زمانی که در دستور کار نباشد قابل اصلاح است.

وی افزود: متأسفانه این طرح به عنوان دستور دوم در دستور هفتگی مجلس به چاپ رسیده اما تغییراتی در آن رخ داده است. در حالی که این مسأله اهمیت بسیاری دارد.

علی لاریجانی که ریاست جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر، اظهار کرد: مسائلی که مربوط به شورای عالی امنیت ملی است و شورا هم بر آن نظر دارد ما هم باید به آن کمک کنیم.

رئیس قوه مقننه تصریح کرد: شورای عالی امنیت ملی چارچوب‌هایی دارد که باید با آنها هماهنگی‌های لازم داشته باشیم؛ بحث فروش سیب‌زمینی در کشور نیست.

لاریجانی افزود: این موضوع در هیأت رئیسه بحث شد که چارچوب‌های مورد نظر رهبری رعایت شود و هماهنگی و مشورت با شورای عالی امنیت ملی وجود داشته باشد. البته ملاحظاتی داشته‌اند که منتقل کرده‌ایم. بعضی رعایت شده و باید همه کمک کنیم زیرا به رأی بالایی هم نیاز دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.