• اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 :: Tuesday, 21 May 2019
 • تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  ادریس جزایری، کارشناس و گزارشگر ویژه اقدامات یک جانبه قهری سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای تحریم های فرامرزی آمریکا علیه ایران، ونزوئلا و کوبا را ناقض حقوق بشر دانست و گفت که این تحریم های خارج از روند سازمان ملل ، نافی اصول اخلاق بین المللی است.
 
کد خبر: 4798

تعویق رسیدگی به طرح هسته ای مجلس

طرح هسته ای مجلس که قرار بود پس از رسیدگی به طرح استانی شدن انتخابات مجلس، دومین دستور کاری روز یکشنبه نمایندگان باشد ، امروز حتی در میان شش دستور کاری مجلس نیست.
پایگاه خبری ریشه

محمد حسین فرهنگی عضو هیات رییسه مجلس گفته است که این طرح روز سه شنبه در دستور کار قرار می گیرد ولی دستوری که امروز برای نمایندگان اعلام شده، حتی شامل گزارش های تحقیق و تفحص و تفریغ بودجه هم هست ولی نامی از طرح هسته ای نیست.

دستور کاری روز یکشنبه نمایندگان به شرح زیر است: ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها در مورد طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی که تاکنون 5 ماده آن تصویب شده ، انتخاب یک ناظر در شورای عالی حفاظت محیط زیست، گزارش معاونت نظارت در مورد اقدامات نظارتی مجلس در سال سوم دوره نهم، گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد تحقیق تفحص از عملکرد سازمان چای و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در مورد تفریغ بودجه سال 92 کل کشور و رسیدگی به گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در مورد بررسی راهکارهای بهبود رتبه ایران در گزارش انجام کسب و کار بانک جهانی.

یک فوریت طرح «الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته ای ملت ایران» در 14 بهمن 93 و تقاضای در اولویت قرار گرفتن آن هم در جلسه علنی 27 خرداد 94 تصویب شد.

اگر ترتیب دستور ها بر همین اساس باشد، مشخص نیست روز سه شنبه نوبت به تصویب این طرح می رسد یا نه.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.