شنبه, 2 شهريور 1398 :: Saturday, 24 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 4798

تعویق رسیدگی به طرح هسته ای مجلس

طرح هسته ای مجلس که قرار بود پس از رسیدگی به طرح استانی شدن انتخابات مجلس، دومین دستور کاری روز یکشنبه نمایندگان باشد ، امروز حتی در میان شش دستور کاری مجلس نیست.
پایگاه خبری ریشه

محمد حسین فرهنگی عضو هیات رییسه مجلس گفته است که این طرح روز سه شنبه در دستور کار قرار می گیرد ولی دستوری که امروز برای نمایندگان اعلام شده، حتی شامل گزارش های تحقیق و تفحص و تفریغ بودجه هم هست ولی نامی از طرح هسته ای نیست.

دستور کاری روز یکشنبه نمایندگان به شرح زیر است: ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها در مورد طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی که تاکنون 5 ماده آن تصویب شده ، انتخاب یک ناظر در شورای عالی حفاظت محیط زیست، گزارش معاونت نظارت در مورد اقدامات نظارتی مجلس در سال سوم دوره نهم، گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد تحقیق تفحص از عملکرد سازمان چای و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در مورد تفریغ بودجه سال 92 کل کشور و رسیدگی به گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در مورد بررسی راهکارهای بهبود رتبه ایران در گزارش انجام کسب و کار بانک جهانی.

یک فوریت طرح «الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته ای ملت ایران» در 14 بهمن 93 و تقاضای در اولویت قرار گرفتن آن هم در جلسه علنی 27 خرداد 94 تصویب شد.

اگر ترتیب دستور ها بر همین اساس باشد، مشخص نیست روز سه شنبه نوبت به تصویب این طرح می رسد یا نه.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.