• اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 :: Tuesday, 21 May 2019
 • تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  ادریس جزایری، کارشناس و گزارشگر ویژه اقدامات یک جانبه قهری سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای تحریم های فرامرزی آمریکا علیه ایران، ونزوئلا و کوبا را ناقض حقوق بشر دانست و گفت که این تحریم های خارج از روند سازمان ملل ، نافی اصول اخلاق بین المللی است.
 
کد خبر: 4776

واکنش مجلس به کاریکاتور موهن روزنامه آرمان

رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: درجلسه آتی مجلس شورای اسلامی این توهین بزرگ را مطرح کرده و دستگاه‌های اجرامی را ملزم به برخورد با چنین رفتارهایی خواهیم کرد تا دیگر شاهد توهین به مقدسات نباشیم.
پایگاه خبری ریشه

 الهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، درخصوص انتشار کاریکاتور موهن روزنامه آرمان و توهین علنی به 175 شهید غواص گفت: هر کس که در مراسم باشکوه تشییع شهدا شرکت کرده باشد بر این صحبت صحه می‌گذارد که این حماسه بزرگ، فارغ از هر نوع خط‌کشی سیاسی و حزبی برگزار شد و برخاسته از اعتقاد و باور مردم نسبت به شهدا بوده است لذا هر گونه توهین به اعتقادات مردم باید از طرف دادستان  مدعی العموم پیگیری و شخص و گروه خاطی مورد محاکمه قرار بگیرند.

وی در ادامه گفت: طبق قانون هیچ کس حق ندارد، باور و اعتقادات دینی مردم را به سخره بگیرد و نسبت به باورجمعی مردم حرکتی تحقیرآمیز انجام دهد، این مراسم باشکوه اثر بسیار مطلوبی در سطح جامعه داشت به نحوی که نمایشی از  اتحاد و انسجام ملی و نشان دهنده علاقه و پایبندی مردم به آرمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس بود، لذا دشمنان با دیدن این تصاویر، بیکار ننشسته و برای تحقیر این حادثه بزرگ دست به کار شده‌اند.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استقبال باشکوه مردم از شهدا سبب رنجش کسانی شد که با امام و شهدا و اسلام میانه خوبی نداشتند؛ هر کسی بخواهد به این شهدا اهانت کند، به شعود مردم اهانت کرده است. این حماسه بزرگ به دست همه اقشار مردم خلق شد لذا چاپ این کاریکاتور یک اقدام مجرمانه است و باید پیگیری شود.

وی در پایان تاکید کرد: درجلسه آتی مجلس شورای اسلامی این توهین بزرگ را مطرح کرده و دستگاه‌های اجرامی را ملزم به برخورد با چنین رفتارهایی خواهیم کرد تا دیگر شاهد توهین به مقدسات نباشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.