شنبه, 2 شهريور 1398 :: Saturday, 24 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 4776

واکنش مجلس به کاریکاتور موهن روزنامه آرمان

رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: درجلسه آتی مجلس شورای اسلامی این توهین بزرگ را مطرح کرده و دستگاه‌های اجرامی را ملزم به برخورد با چنین رفتارهایی خواهیم کرد تا دیگر شاهد توهین به مقدسات نباشیم.
پایگاه خبری ریشه

 الهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، درخصوص انتشار کاریکاتور موهن روزنامه آرمان و توهین علنی به 175 شهید غواص گفت: هر کس که در مراسم باشکوه تشییع شهدا شرکت کرده باشد بر این صحبت صحه می‌گذارد که این حماسه بزرگ، فارغ از هر نوع خط‌کشی سیاسی و حزبی برگزار شد و برخاسته از اعتقاد و باور مردم نسبت به شهدا بوده است لذا هر گونه توهین به اعتقادات مردم باید از طرف دادستان  مدعی العموم پیگیری و شخص و گروه خاطی مورد محاکمه قرار بگیرند.

وی در ادامه گفت: طبق قانون هیچ کس حق ندارد، باور و اعتقادات دینی مردم را به سخره بگیرد و نسبت به باورجمعی مردم حرکتی تحقیرآمیز انجام دهد، این مراسم باشکوه اثر بسیار مطلوبی در سطح جامعه داشت به نحوی که نمایشی از  اتحاد و انسجام ملی و نشان دهنده علاقه و پایبندی مردم به آرمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس بود، لذا دشمنان با دیدن این تصاویر، بیکار ننشسته و برای تحقیر این حادثه بزرگ دست به کار شده‌اند.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استقبال باشکوه مردم از شهدا سبب رنجش کسانی شد که با امام و شهدا و اسلام میانه خوبی نداشتند؛ هر کسی بخواهد به این شهدا اهانت کند، به شعود مردم اهانت کرده است. این حماسه بزرگ به دست همه اقشار مردم خلق شد لذا چاپ این کاریکاتور یک اقدام مجرمانه است و باید پیگیری شود.

وی در پایان تاکید کرد: درجلسه آتی مجلس شورای اسلامی این توهین بزرگ را مطرح کرده و دستگاه‌های اجرامی را ملزم به برخورد با چنین رفتارهایی خواهیم کرد تا دیگر شاهد توهین به مقدسات نباشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.