• آشکارتر شدن دورویی آمریکا در اجرای حقوق بشر

    آشکارتر شدن دورویی آمریکا در اجرای حقوق بشر

    رفتار غیر انسانی با مهاجران در مرز‌های آمریکا و مکزیک نه تنها جان مهاجرانی که آمریکا مسئولیت محافظت آنها را پذیرفته به مخاطره می‌اندازد بلکه وضعیت را در مناطق مرزی دو کشور وخیم تر کرده است.
جمعه, 28 تير 1398 :: Friday, 19 July 2019
 
کد خبر: 47163

پذیرش تیم درمان اضطراری هلال احمر در عملیات‌های جهانی

پذیرش تیم درمان اضطراری هلال احمر در عملیات‌های جهانی
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: از این پس تیم درمان اضطراری هلال احمر ایران در تمامی عملیات‌های پاسخگویی به نیازهای بهداشتی و درمانی در عرصه بین المللی حضور فعال و مؤثر خواهد داشت.
پایگاه خبری ریشه

سن صفاریه، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در ارتباط با تیم درمان اضطراری هلال احمر ایران اظهار کرد: تلاش و پیگیری مداوم و مستمر در سال‌های اخیر توسط اداره کل بهداشت و درمان این معاونت برای تیم های ارایه دهنده خدمات بهداشتی پایه (BHCU) منجر شد تا جمعیت ملی ایران به توان پاسخگویی در عرصه ملی و بین المللی دست یابد.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر با تاکید بر اینکه تیم های مذکور نهایتا به عنوان نخستین تیم درمان اضطراری بین المللی در بین جمعیت‌های هلال احمر دنیا از سوی فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ پذیرفته شدند، خاطر نشان کرد: از این پس در تمامی عملیات های پاسخگویی به نیاز های بهداشتی درمانی در عرصه بین المللی حضور فعال و موثر خواهند داشت.

وی با بیان این مطلب که این دستاورد برای کشور ایران از اهمیت بسیاری برخوردار است، عنوان کرد: جمعیت هلال احمر عربستان، قطر و امارات با وجود هزینه های هنگفتی که برای این امر صرف کرده اند، تاکنون موفق به کسب این جایگاه نشده اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.