پنجشنبه, 2 خرداد 1398 :: Thursday, 23 May 2019
  • اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
 
کد خبر: 37762

علمای بحرین: روز انتقام از آل خلیفه فرا می رسد

علمای بحرین: روز انتقام از آل خلیفه فرا می رسد
علمای بحرین با تاکید بر اینکه روز انتقام مردم از رژیم آل خلیفه فرا می‌رسد، بر آمادگی خود برای مقابله با هرگونه احتمال تاکید کردند.
پایگاه خبری ریشه

علمای بحرین در بیانیه‌ای اعلام کردند که جنایت وحشیانه رژیم آل خلیفه که با تبانی آمریکا و کشورهای منطقه و در سایه سکوت بین‌المللی صورت گرفته، عزم و اراده ما را بیشتر می‌کند.

این بیانیه می‌افزاید: به رژیم ظالم می‌گوییم که به یاری خدا روز انتقام مردم از شما فراخواهد رسید و شما باید جواب پس بدهید.

علمای بحرین در بخش دیگری از این بیانیه بر آمادگی خود برای هرگونه احتمالات و مقابله با چالش‌ها تاکید کردند.

علمای بحرین همچنین با تاکید بر حق خانواده‌های شهدا در غسل دادن و کفن و دفن فرزندانشان، اعلام کردند که هرگونه تجاوز به این حق، حرام و خیانت به خدا و دین مقدس او به شمار می‌رود.

نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه روز سه‌شنبه به منطقه الدراز و منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین یورش برده ضمن به شهادت رساندن 6 تن، ده‌ها نفر را دستگیر کردند.

دادگاه بحرین صبح یکشنبه شیخ عیسی قاسم را به‌دلیل آنچه «پول‌شویی و مشارکت در تروریسم» خوانده به یک سال حبس تعلیقی و پرداخت 100 هزار دینار بحرین (265 هزار دلار آمریکا) جریمه محکوم کرد.

وزارت کشور بحرین در تاریخ 31 خرداد با ادعای این‌که آیت‌الله شیخ عیسی قاسم از جایگاه خود برای «خدمت به منافع خارجی و گسترش خشونت فرقه‌ای» سوءاستفاده کرده است، از لغو تابعیت وی خبر داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.