سه شنبه, 17 تير 1399 :: Tuesday, 7 July 2020
 
کد خبر: 28184

عملکرد ورزشکاران شورای شهر تهران شفاف است

عملکرد ورزشکاران شورای شهر تهران شفاف است
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: اصلی ترین اقدام شورای اسلام شهر تهران در سال چهارم باید تصویب مصوباتی باشد که سبب حل مشکلات مردم می شود.
پایگاه خبری ریشه

حسین رضا زاده گفت: پیش از برگزاری هر انتخابات چهارمین سال از چهارمین دوره شورای شهر تهران، حواشی مختلفی پیرامون انتخابات ایجاد شد اما خوشبختانه در برگزاری انتخابات خللی وارد نشد.

وی افزود: موضوع واگذاری املاک به برخی از مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر بحثی است که نباید تا زمان مشخص شدن نتیجه آن رسانه ای می شد اما متاسفانه اکنون این اتفاق افتاده است.
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به حواشی مطرح شده پیرامون آرای اعضای ورزشکار شورای شهر تهران در زمان انتخابات خاطرنشان کرد: از سال اول شورای چهارم، ورزشکاران شاهد حواشی مختلفی بوده اند و گاهی ما را به فروش آرایمان متهم کرده اند.

رضازاده تاکید کرد: ورزشکاران نیز همانند سایر اعضا یک رای داشته که به صورت کاملا مستقل و با بررسی تمام زوایا، کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کرده اند.

وی با تاکید بر شفافیت عملکرد اعضای ورزشکار شورای شهر تهران اذعان کرد: ورزشکاران شورا عملکرد شفافی دارند و خوشبختانه هیچ گاه وارد موضوعات حاشیه ای شورای شهر تهران نیز نشده اند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در خصوص عملکرد مهدی چمران طی سال های اخیر در راس شورای اسلامی شهر تهران اظهارکرد: با توجه به تجربه بسیار بالای مهدی چمران در امر ریاست شورای شهر تهران، باید وی را پدر شورای پایتخت معرفی کرد.

رضا زاده تاکید کرد: قطعا مهدی چمران با تجربه بسیار بالایی که در امر هدایت شورای شهر تهران دارد می تواند در آخرین سال از چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بهتر از قبل عمل کرده و به حواشی شورا خاتمه دهد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.