چهارشنبه, 18 تير 1399 :: Wednesday, 8 July 2020
 
کد خبر: 27673

افزایش مصوبات اجرایی نشده شورا توسط شهرداری

افزایش مصوبات اجرایی نشده شورا توسط شهرداری
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعداد مصوبات اجرایی نشده شورای شهر توسط شهرداری در حال افزایش است و باید جلو این اتفاق گرفته شود.
پایگاه خبری ریشه

ابوالفضل قناعتی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: سال چهارم از چهارمین دوره شورای شهر تهران به نوعی سال جمع بندی فعالیت ها به شمار می آید.

وی افزود: ما باید برنامه هایی که از سال اول شورای چهارم در دستور کار قرار داده ایم را به مردم اعلام کرده و برای اتمام برنامه های نیمه تمام مانده نیز زمان بندی مناسبی داشته باشیم.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران خواستار پرداخت مطالبات پیمانکاران از شهرداری شد و اظهارکرد: یکی از برنامه های شورا در سال چهارم باید رسیدگی به پرداخت مطالبات پیمانکاران از سوی شهرداری باشد و قطعا این موضوع در هیئت رئیسه شورا مورد بررسی قرار می گیرد.

قناعتی در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور رصد برنامه های شهری خاطرنشان کرد: شورای شهر تهران عملکرد شهرداری در اجرای برنامه پنج ساله دوم را رصد کرده و اگر در این مسیر کم کاری صورت گرفته باشد، موضوعات را به مدیران شهری تذکر خواهیم داد.

وی با اشاره به انتخاب مجدد مهدی چمران به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: عملکرد مثبت چمران سبب شد وی بار دیگر در سمت ریاست شورا ابقاء شده و در سال پایانی نیز وظیفه هدایت پارلمان شهری را برعهده داشته باشد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.