پنجشنبه, 14 مرداد 1400 :: Thursday, 5 August 2021
 
کد خبر: 24816

همه چیز درباره راز "هیلاری"

همه چیز درباره راز
"من نه دکترم نه جن گیر، ولی مطمئنم که هیلاری یک چیزی‌اش هست!"  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ریشه

یکی از موضوعات روز در آستانۀ انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا وضعیت سلامت یکی از دو کاندید مطرح در این کارزار بزرگ است: "هیلاری کلینتون" نامزد حزب دموکرات.

خبرنگاران و اصحاب رسانه، از همان زمانی که هیلاری کلینتون در مقابل ده‌ها دوربین غش کرد، ماه‌هاست به هر بهانه‌ای با سیاستمداران دور و نزدیکِ کاخ سفید، باب صحبت دربارۀ بیماری این زن 69 ساله را باز می‌کنند. آیا هیلاری بیمار است و آیا توان تصدی پست ریاست جمهوری را دارد؟

 

21 ژوئیه 2016 ویدئویی در شبکه‌های خبری دست به دست شد که هیلاری را محصور در حلقه خبرنگاران نشان می‌داد. وی پس از سؤال یکی از خبرنگاران برای چندین ثانیه چشمانش را می‌بندد و سرش را به طرز جنون‌آمیزی در هوا تاب می‌دهد.

هنوز کسی نمی‌داند هیلاری این رفتار عجیب را خودآگاه انجام داد یا ناخودآگاه؛ بهرحال با این ویدئو موضوع جنجالی سلامت هیلاری بیش از پیش داغ شده است.

 

0

 

 

یکی از خبرنگارانی که در این صحنه حضور داشت، می‌گوید: "من نه دکترم و نه جن‌گیر، ولی مطمئنم که هیلاری یک چیزی‌اش هست!"

 

بعضی‌ها در آمریکا و شبکه‌های مجازی این کشور که تعدادشان کم هم نیست، به شوخی یا جدّی معتقدند روح هیلاری توسط شیاطین تسخیر شده است! مخصوصاً به این دلیل که بارها سمپاتی خاصی نسبت به کشتن، کشته شدن، جنگ و خشونت نشان داده؛ مثلاً هیلاری سال 2011 طی مصاحبه با شبکه آمریکایی  CBS News در واکنش به خبر کشته شدن "معمر قذافی" دیکتاتور لیبی خندۀ عجیبی کرده بود.

 

0

 

 

شبکه تلویزیونی CNN روز 26 آذر 91 به نقل از وزارت امور خارجه آمریکا در خبری فوری اعلام کرد هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه این کشور به علت صدمه مغزی خفیف غش کرده است.

در این خبرآمده بود درحالیکه هیلاری کلینتون به علت وجود نوعی ویروس در معده‌اش دچار تعریق بیش از حد و از دست رفتن آب بدن شده بود در ادامه دچار صدمه ی مغزی خفیف شد و غش کرد. سپس پزشکان با زیر نظر گرفتن اوضاع جسمی وی تجویز کردند باید یک هفته در خانه استراحت کند.

 

"بوستون گلوب" چهار سال پیش در همین باره نوشت: قرار بود خانم کلینتون به عنوان وزیر امورخارجه، موضع‌گیری رسمی ایالات متحده درباره عملیات تروریستیِ سفارت آمریکا در بنغازیِ لیبی و کشته شدن چهار دیپلمات را تشریح کند اما به خاطر بیماری‌اش نتوانست.

 

ادوارد کلاین (Edward Klein) در کتاب خود با عنوان "دشمنی دیرین" (Blood Feud) به موارد متعددی از بیهوشی ناگهانی هیلاری در ساختمان کاخ سفید اشاره کرده و می‌نویسد:

هیلاری کلینتون سال 2005 هنگام سخنرانی در شهر بوفالوی نیویورک هوشیاری خود را از دست داد. همچنین سال 2009 در یمن سرگیجه گرفت، نقش بر زمین شد و آرنجش شکست.

 

0

 

تا این که بالاخره کلینتون در یکی از سرگیجه‌های بدموقع‌اش وقتی با سر به زمین فرود آمد، دیگر نتوانست بیماری‌اش را از رسانه‌ها پنهان کند. پزشکان متخصص بیمارستان نیویورک-پرسبیترین وجود لختۀ خون میان جمجمه و مغز وی را تشخیص دادند که خطر سکته مغزی را افزایش می‌دهد.

 

0

 

همان زمان "نیویورک پست" آب پاکی را روی دست همه ریخت و نوشت که هیلاری باید همیشه تحت نظر پزشک باشد. البته در آن سال هنوز هیچ صحبتی از کاندیداتوری وی برای ریاست جمهوری آمریکا نبود.

 

0

 

برخی زمزمه‌های دیگر از وضع سلامت این سیاستمدار 69 ساله حاکی‌ست حرکات عصبی هیلاری، شبیه حملۀ صرع است.

 

یکی از پزشکان آمریکایی معتقد است علائم حمله‌های "صرع جکسون" در هیلاری دیده می‌شود. این بیماری به اختلال در قشرِ حرکتیِ لوب آهیانه‌ای مربوط می‌شود (لوب آهیانه‌ای به بخش بالایی وسط نیم‌کره مغز می‌گویند که بین لوب پیشانی و لوب پس‌سری و بالای لوب گیجگاهی قرار دارد). عوارض این بیماری از طیفی از گرفتگی عضلات و اعصاب صورت و بدن شروع می‌شود در موارد حادتر تا بیهوشی فرد احتمال می‌رود.

 

تصور کنیم این سیاستمدار 69 سالۀ آمریکایی، به عنوان یکی از مسن‌ترین رؤسای جمهور دنیا، قدرت و اختیار عظیم‌ترین زرّادخانه‌های اتمی آمریکا را به دست بگیرد در حالیکه بدیهی‌ترین وضعیت سلامتی در وی قابل پیش‌بینی نباشد.

 

0

 

 

آیا هیلاری چهار سال تحمل غلبه بر استرس و این فشار کاری را خواهد داشت؟

شاید نه این همه رسوایی‌های پی در پی، بلکه شک و تردیدها در سلامتِ هیلاری، شانسِ کاندیداتوریِ وی را با چالش‌های جدی مواجه کند.

 

این روزها آمریکایی‌ها مدام می‌گویند و می‌نویسند که حق دارند از اوضاع سلامت رئیس جمهور آینده‌شان بیشتر بدانند. "دونالد ترامپ" پرونده‌های پزشکی خود را در اختیار افکار عمومی آمریکا قرار داده و تاکنون مشکل جسمی خاصی در وی اعلام نشده، اما هیلاری از این مسئله یک راز ساخته و معلوم نیست در پشت آن چه حقایقی را مخفی نموده است.

 

 

منابع:

http://www.20min.ch/ausland/news/story/19754915

http://www.20min.ch/ausland/news/story/27429599

http://thecelebrityauction.co/wp2/cwitter-article/shocking-health-secrets-hillary-clinton-is-hiding-ms-a-series-of-strokes-report-claims-is-her-campaign-doomed/

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3244750/New-book-s-health-claims-Hillary-Best-selling-political-author-says-Clinton-blinding-headaches-near-fainting-fits-interfere-campaign.html

http://nypost.com/2014/06/23/hillarys-health-issues-are-much-worse-than-she-lets-on-book/

https://piotrbein.wordpress.com/2016/05/18/surprise-surprise-us-troops-spotted-near-libyan-frontline-with-islamic-state/

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.