شنبه, 2 شهريور 1398 :: Saturday, 24 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 20851

هر کیلو خرما 8 تا 9 هزار تومان

 هر کیلو خرما 8 تا 9 هزار تومان
رئیس اتحادیه میوه و تره بار گفت: قیمت هر کیلو خرما در ماه مبارک رمضان در میادین میوه و تره بار بین 8 تا 9 هزار تومان است.
پایگاه خبری ریشه

حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و تره بار در حال حاضر هیچ خرمای تازه‌ای در بازار وجود ندارد.

وی در ادامه افزود:زمان ورود خرمای نو در مرداد ماه بوده و در حال حاضر هیچ خرمای تازه‌ای در بازار وجود ندارد.
 
مهاجران در توضیح قیمت خرما اظهار کرد: قیمت هر کیلو خرما، که در سرد خانه نگهداری شده بین 6 تا 7 هزار تومان بوده که این قیمت در با شروع ماه مبارک رمضان به هر کیلو 8 تا 9 هزار تومان رسیده است.
 
رئیس اتحادیه میوه و تره بار با اشاره به این‌که قیمت خرما بیش‌تر 9 هزار تومان افزایش نخواهد داشت گفت: خرما به عنوان خشکبار محسوب می‌شود و قیمت آن بیش از این در بازار افزایش نخواهد یافت.
 
مهاجران در خصوص افزایش قیمت‌ها در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: قیمت هندوانه در 15 روز ابتدایی ماه مبارک رمضان به کیلویی 1300 تا 2000 تومان می‌رسد ولی در ده روز پایانی ماه شاهد کاهش قیمت آن به زیر هزار تومان خواهیم بود.
 
وی در خصوص افزایش قیمت هویج بیان کرد: قیمت هر کیلو هویج در میادین میوه و تره بار به کیلویی 3000 تا 4000 هزار تومان رسیده که پیش بینی می‌شود در چند روز آینده شاهد کاهش قیمت آن به زیر هزار تومان باشیم.
 
رئیس اتحادیه میوه و تره بار با اشاره به این‌که قیمت میوه‌های لوکس در ماه رمضان کاهش می‌یابد ادامه داد: قیمت میوه‌های لوکس چون زردآلو، سیب گلاب، توت فرنگی، گیلاس از کیلویی 8 هزار تومان در ماه رمضان به کمترین حد خود خواهد رسید.
 
مهاجران در خصوص قیمت میوه‌های پر مصرف در ماه رمضان گفت: قیمت میوه‌هایی که مصرف بیشتری در سفرهای روزه داران دارند افزایش کمی خواهد داشت به طوری که ملون هر کیلو بین 1500 تا 2200 تومان، طالبی بین 1500 تا 2500 تومان، خیار بوته‌ای بین 2500 تا 3000 هزار تومان و گوجه کیلویی هزار تومان است.

 

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.