پنجشنبه, 11 آذر 1400 :: Thursday, 2 December 2021
 
کد خبر: 17407

مهدی هاشمی برای بار دوم زیر تیغ جراحی رفت

 مهدی هاشمی برای بار دوم زیر تیغ جراحی رفت
وکیل مدافع مهدی هاشمی گفت: مهدی هاشمی به علت بیماری برای بار دوم در بیمارستان بستری و زیر تیغ جراحی رفت.
پایگاه خبری ریشه

سید وحید ابوالمعالی وکیل مدافع مهدی هاشمی ؛در خصوص علت بستری شدن دوباره موکلش در بیمارستان اظهار داشت:در حال حاضر از علت اصلی بستر شدن موکلم در بیمارستان اطلاع ندارم اما به نظر می رسد مهدی هاشمی به علت همان بیماری گذشته در بیمارستان بستری شده است.

وی افزود :مهدی هاشمی 4 روز است در بیمارستان بستری شده است برای بار دوم تحت عمل جراحی قرار گرفت و از وی آزمایش هایی انجام شده که منتظر جواب آن‌ها هستیم.

وکیل مدافع مهدی هاشمی در مورد درخواست مرخصی برای موکلش بیان کرد:درخواست مرخصی از سوی خانواده هاشمی به سازمان زندان ها ارسال می شود و موافقت با آن به تصمیم سازمان زندان ها باز می گردد اما در حال حاضر هنوز تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.

گفتنی است، 21دی 94 بود که رسانه‌ها از انتقال مهدی هاشمی به بیمارستان خبر دادند و سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی وکیل مدافع وی، علت انتقال موکلش از زندان به بیمارستان را آسیب‌دیدگی از ناحیه پا در هنگام ورزش عنوان کرد اما سیدوحید ابوالمعالی وکیل دیگر مهدی هاشمی ضمن تایید انتقال موکلش از زندان به بیمارستان، علت را وجود غده در بدن مهدی هاشمی و انجام عمل جراحی برای خروج آن اعلام کرد.

مهدی هاشمی پس از انجام عمل جراحی چند روزی در بیمارستان تهران بستری بود تا این‌که برای سپری کردن ادامه دوران نقاهت خود در منزل، از مرجع قضایی درخواست مرخصی کرد. 30 دی بود که درخواست مرخصی هاشمی مورد موافقت مرجع قضایی قرار گرفت و او برای گذراندن مرخصی 14 روزه خود راهی منزل شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.