شنبه, 24 مهر 1400 :: Saturday, 16 October 2021
 
کد خبر: 17287

قرصی که دختران را تبدیل به انتحاری می کند

قرصی که دختران را تبدیل به انتحاری می کند
گروه تروریستی بوکوحرام برای انجام عملیات انتحاری به زنان و دختران قرص می‌خوراند!
پایگاه خبری ریشه

به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه دیلی تلگراف در تازه ترین گزارش خود از شیوه های به کارگیری انتحاری ها از سوی گروه تروریستی بوکوحرام فاش کرد که عناصر این گروه به زنان و دختران قرص می خورانند و سپس به آن ها بمب می بندند و آنان را میان غیرنظامیان می فرستند سپس منفجرشان می کنند.

دیلی تلگراف در این گزارش، ماجرای دختری به نام "حلیمه" را روایت می کند که به گروه بوکوحرام پیوست آن گاه به همراه چند دخترِ دیگر، مأمورِ انجام عملیات انتحاری شد.

حلیمه پیش از آن که بتواند خود را در میان مردم منفجر کند، بوسیله پلیس شناسایی شد به همین دلیل نتوانست خود را منفجر کند، اما در انفجار یکی از دخترهای انتحاری، پاهایش را از دست داد.

به نوشتۀ دیلی تلگراف، گروه تروریستی بوکوحرام که چندین پایگاه خود را در قارۀ آفریقا از دست داده است، صدها زن و دختر را به کار گرفت تا بتواند در منطقه ترس و وحشت ایجاد کند.

به گفتۀ "جویل بیلام" پزشک معالجِ حلیمه، وی احتمالاً به میل خود از خانه خارج شده، اما برای انجام عملیات انتحاری، قطعاً قرص خورانده شده است.

دیلی تلگراف، گروه بوکوحرام را یکی از خونریزترین گروه های تروریست در جهان معرفی کرد و نوشت: این گروه تاکنون 6600 انسان کشته است که این تعداد، بیشتر از تعداد قربانیان گروه تروریستی داعش، بالغ بر 6100 نفر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.