سه شنبه, 29 مرداد 1398 :: Tuesday, 20 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 16745

۳۶۰۰ متر از آزادراه رشت - قزوین به‌صورت موقت زیر بار ترافیک رفت

 ۳۶۰۰ متر از آزادراه رشت - قزوین به‌صورت موقت زیر بار ترافیک رفت
 ۳۶۰۰ متر از ادامه آزادراه رشت - قزوین در باند برگشت امروز با حضور معاون رئیس‌جمهور به‌صورت موقت بازگشایی شد و زیر بار ترافیک رفت.
پایگاه خبری ریشه

 محمدباقر نوبخت امروز در افتتاح طرح موقت 3600 متر از بزرگراه رشت - قزوین اظهار داشت: امیدواریم خط برگشت این مسیر خرداد‌ماه سال 95 به طور کامل و دائم راه اندازی شود.

معاون رئیس‌جمهور افزود: این حرکت و گشایش نمادی از یک حرکت و اراده است؛ اراده دولت بر اینکه هرگونه رفاهی را برای مردم ایجاد کند، بنابراین امروز با بازگشایی این محور شاهد فعالیت عمرانی هستیم و در فرصت مناسب طرح را افتتاح می‌کنیم.

نوبخت تصریح کرد: ایران یک کارگاه بزرگ است و طرح‌های مختلف در سراسر کشور در حال انجام است؛ بنابراین در مورد شمال کشور دولت درصدد است دیوار بلند البرز را حفاری کند چراکه مردم در ایام نوروز و تعطیلات به شمال کشور می‌آیند و متاسقانه با وجود سرسبزی, مشکلات زیادی پیش‌روی مسافران است.

معاون رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در مورد منجیل, کاری که سال‌های گذشته شروع شده را باید با اراده قوی دنبال کنیم و حفاری را ادامه دهیم چراکه تک تونل منجیل جوابگوی حجم تردد در این مسیر نیست و ساعت‌ها از وقت و آسایش مردم در این مسیر گرفته می شود.

نوبخت با بیان اینکه سال گذشته سال سختی در بحث اجرای طرح‌های عمرانی بود، گفت: طرح دیگر ما در ارتباط با شمال کشور, مسیر کندوان-چالوس است که در محور کرج نیاز به بازسازی دارد و مسیر جاده را 10 کیلومتر کاهش می‌دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.