يكشنبه, 11 خرداد 1399 :: Sunday, 31 May 2020
 
کد خبر: 16620

انتقاد از نتایج نظرسنجی "سه ستاره"

 انتقاد از نتایج نظرسنجی
کارگردان سریال «دردسرهای عظیم» گفت:به عقیده من هر سریالی یک بانی دارد و بانی سریال «دردسرهای عظیم» نیز مهران مهام تهیه کننده آن است و سازمان صدا و سیما نیز درباره این موضوع تصمیم می‌گیرد.  
پایگاه خبری ریشه

«برزو نیک‌نژاد» کارگردان سریال «دردسرهای عظیم»‌ درباره ساخت ادامه این سریال گفت: به عقیده من هر سریالی یک بانی دارد و بانی این سریال نیز مهران مهام تهیه کننده آن است و سازمان صدا و سیما نیز درباره این موضوع تصمیم می‌گیرد.

وی ادامه داد:در کوچه و خیابان و حتی خارج از مرزها مردم را دیده‌ام که مدام از سریال «دردسرهای عظیم» تعریف می‌کنند، اما با کمال تعجب در بین 9 سریالی که در برنامه «سه ستاره» این شب‌ها بروی آنتن می‌رود، سریال ما در رده پنجم قرار دارد. با تمام احترامی که به این رای گیری قائلم، اما دلیل این تفاوت را نمی‌دانم و اگر در این نظرسنجی در رده دوم یا سوم قرار می‌گرفتیم شاید اصرار من برای ساخت ادامه این سریال بیشتر بود.

کارگردان سریال در حال ساخت «قرعه» افزود: فکر نکنید الان دلم شکسته و یا اینکه از این موضوع ناراحتم،نه اصلا اینطور نیست. همیشه با دلم برای مردم کار کردم جدا از اینکه معیشت زندگیم را از این راه بدست می‌آورم و می‌توانم پرکارتر از این باشم،اما همیشه همه کارهایم را با وسواس و به سختی انتخاب می‌کنم.

وی در پایان نیز گفت: ما هیچ وقت نمی‌توانیم سرمان را جلوی مردم بالا بگیریم اما لااقل می‌توانیم کاری کنیم که سرمان جلوی مردم پایین نباشد. به همه مردم نیز قول می‌دهم تا زمانی که هستم و کاری را می‌سازم، از جان و دلم مایه بگذارم.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.