جمعه, 20 تير 1399 :: Friday, 10 July 2020
 
کد خبر: 16448

سیاست های تغییر ناپذیر آلمان در قبال پناهجویان

سیاست های تغییر ناپذیر آلمان در قبال پناهجویان
سخنگوی دولت آلمان اعلام کرد که این کشور با وجود شکست در انتخابات ایالتی در سیاست‌های خود در زمینه مهاجران تغییری ایجاد نخواهد کرد.
پایگاه خبری ریشه

دولت آلمان با وجود پیروزی افراط‌گرایان در انتخابات ایالتی در سیاست‌های خود تغییر نخواهد داد.

به گزارش خبرگزاری آلمان، «اشتفان‌ زایبرت» سخنگوی دولت آلمان با اعلام این مطلب افزود: «دولت آلمان پس از پیروزی حزب راست‌گرای آلترناتیو برای آلمان (AfD) در انتخابات ایالتی روز یکشنبه تصمیمی برای تغییر در سیاست‌های پذیرش مهاجران ندارد و با تمام توان برنامه‌های خود را در داخل و خارج از کشور پیگیری می‌کند.»

در انتخابات ایالتی آلمان احزاب حاکم این کشور در ایالت‌های کلیدی نتوانستند نتایج مطلوبی کسب کنند.

حزب «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان موسوم به «دموکرات مسیحی» در دو ایالت از میان سه ایالتی که یکشنبه در آن رأی‌گیری برگزار شد، شکست خورد.

 انتخابات ایالتی آلمان روز یکشنبه در ایالت‌های «بادن ‌وورتمبرگ»، «رایلند پلاتز» و «زاکسن» برگزار شد. این رأی‌گیری به عنوان آزمونی برای سیاست‌های مرکل در زمینه پذیرش پناه‌جویان قلمداد شد.  

نتایج نهایی نشان می‌دهند حزب مرکل با کسب 27 درصد آرا در «بادن ‌وورتمبرگ» بعد از «سبزهای آلمان» در رده دوم قرار گرفته است.

حزب محافظه‌کار «آلترناتیو برای آلمان» (AfD) که قبلاً با مطرح کردن پیشنهاد تیراندازی به پناه‌جویان جنجال درست کرده بود موفق به کسب نتایجی قابل توجه در این انتخابات شده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.