يكشنبه, 31 شهريور 1398 :: Sunday, 22 September 2019
 
کد خبر: 15598

آخرین نتایج انتخابات مجلس دهم و خبرگان پنجم

آخرین نتایج انتخابات مجلس دهم و خبرگان پنجم
نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم و خبرگان پنجم در سراسر کشور را می توانید در این خبر بخوانید.
پایگاه خبری ریشه

رای‌گیری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری از ساعت 8 صبح جمعه 7 اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23:45 ادامه داشت.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است) 

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم و خبرگان پنجم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

در جدول زیر اصولگرایان با رنگ  زرد، اصلاح طلبان با رنگ آبی، اعتدالیون بنفش  و مستقلان بدون رنگ مشخص شده‌اند.

همچنین حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند.

 

بروز رسانی تا ساعت 09:00 صبح یکشنبه 9 اسفند

 

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی دور دوم تعداد کرسی
ورزقان رضا علیزاده اصولگرا   1
ملکان سلمان خدادادی اصولگرا   1
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل    
تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان اصلاح‌طلب   6
احمد علیرضا بیگی اصولگرا  
محمد حسین فرهنگی اصولگرا *
علیرضا منادی اصولگرا
محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا
زهرا ساعی اعتدال
علی الموسوی اصلاح‌طلب *  
محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا  
شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب  
عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب    
سراب و مهربان مجید نصیر پور اصلاح طلب * 1
یوسف داوودی مستقل
بناب ضیاالله اعزازی اصولگرا   1
بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل   1
مرند و جلفا محمد حسن‌نژاد اصولگرا    
کریم شافعی اصلاح‌طلب   1
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری اصولگرا    
محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا * 1
میانه فردین فرمند اصلاح‌طلب 1
یعقوب شیویاری اصولگرا   1
کلیبر و هوراند الله قلی قلیزاده اصولگرا   1
اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب * 1
مهدی حسینیان اصولگرا  
شبستر علی لو اصولگرا * 1
آقاپور اصولگرا  

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بوکان محمد قسیم عثمانی مستقل   1
مهاباد جلال محمودزاده اصلاح‌طلب   1
خوی تقی‌ کبیری اصولگرا   1
ماکو و چالداران عین‌الله شریف پور مستقل * 1
محرم اکبر زاده اصولگرا
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح‌طلب   1
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ محمد میرزایی مستقل * 2
مهدی عیسی‌زاده اصولگرا
جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا
همایون هاشمی مستقل
سردشت و پیرانشهر رسول خضری مستقل   1
ارومیه نادر قاضی‌پور اصولگرا   3
سلماس رسول جلایر اصولگرا * 1
شهروز برزگر اصولگرا

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا * 1
شکور پورحسین مستقل
خلخال و کوثر بشیر خالقی اصولگرا   1
مشکین شهر ولی ملکی اصلاح‌طلب   1
گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب   1
اردبیل، نمین، سرعین و نیر (1)رضاکریمی اصلاح‌طلب   3
(2)صدیف‌بدری اصولگرا  
     

 

ایلام
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده اصلاح‌طلب * 1
علی‌محمد احمدی اعتدال
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی اصلاح‌طلب * 2
لطیف صادقی اصولگرا
سلام امینی مستقل
سارا فلاحی مستقل

 

اصفهان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا   1
اصفهان حمیدرضا فولادگر اصولگرا   5
ناهید تاج‌الدین اصلاح‌طلب  
حسن کامران اصولگرا *
احمد سالک اصولگرا
مجید نادر الاصلی اصولگرا
حیدرعلی عابدی اصلاح‌طلب
علیرضا آجدانی اصلاح‌طلب
مینو عابدی اصلاح‌طلب
خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب   1
قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا   1
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا   1
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا   1
نائین عباسعلی پوربافرانی اصولگرا   1
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا   1
شهرضا محمدرضا آقائی اصولگرا * 1
سمیه محمودی اصولگرا
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا   1
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصولگرا   1
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا   1
لنجان محسن کوهکن اصولگرا   1
سمیرم اصغر سلیمی اصولگرا   1
بهروز جعفری اصولگرا  
خمینی‌شهر سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا   1

 

البرز
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا   1
کرج عزیز اکبریان اصولگرا   2
محمد جواد کولیوند اصولگرا  

 

بوشهر
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال   1
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی مستقل   1
دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا   1
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب   1

 

تهران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا   1
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا   1
شهریار حسین گروسی اعتدال * 1
محمد محمودی اصلاح‌طلب
پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب   1
رباط کریم حسن نوروزی اصولگرا *  
ابراهیم نکو اعتدال  
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس       30

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
شهرکرد سامان اردشیر نوریان اعتدال   1
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی بابا حیدی اصلاح‌طلب * 1
قدرت‌الله حمزه اصولگرا
بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه اصولگرا * 1
علی نادری فرد مستقل
لردگان محمد خالدی سردشتی مستقل   1

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا   1
قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا   1
نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا   1
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمدرضا  امیر حسنخانی اصولگرا   1

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا   1
مشهد و کلات (1)امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا   5
(2)حسین حسین‌زاده بحرینی اصولگرا  
نصرالله پژمانفر اصولگرا  
جواد کریمی قدوسی اصولگرا  
     
گناباد حمید بنایی مستقل   1
تربت حیدریه سعید باستانی اعتدال * 1
ابوالقاسم خسروی اصولگرا
درگز حاتمیان اصلاح‌طلب   1
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی اصلاح‌طلب   1
نیشابور حمید گرمابی اصلاح‌طلب   2
هاجر چنارانی اصولگرا  
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی اصلاح‌طلب   1
فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا   1
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی اصولگرا   2
رمضانعلی سبحانی‌فر اصلاح‌طلب    
قوچان و فاروج هادی‌شوشتری اصلاح‌طلب   1
تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب   1

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب   2
علی‌قربانی اصلاح‌طلب  
شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل   1
اسفراین هادی قوامی اصولگرا   1

 

خوزستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اهواز       3
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری اصولگرا   1
شوش سید رازی نوری اصولگرا   1
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا   1
شوشتر سهراب گیلانی اصولگرا   1
مسجد سلیمان عسگر ظاهری مستقل * 1
علیرضا ورناصری اصولگرا
دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا   1
رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا   1
خرمشهر عبدالله سامری مستقل   1
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا   1
دشت‌آزادگان قاسم ساعدی اصولگرا   1
آبادان عامر کعبی اصولگرا   3
سید محمد مولوی   *  
جواد سعدون‌زاده    
جلیل مختار مستقل  
غلامرضا شرفی اصولگرا  
  سید حسن دهدشتی اصلاح‌طلب *  
ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی اصولگرا   1
هدایت‌الله خادمی مستقل  
بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب * 1
  حبیب‌الله کشت زر مستقل *  

 

زنجان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زنجان و طارم فریدون احمدی اصولگرا * 2
سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب
علی وقف‌چی مستقل
کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب
ابهر و خرمدره محمدرضا خان‌محمدی اصولگرا * 1
محمد عزیزی اصولگرا
خدابنده احمد بیگدلی مستقل * 1
سیدالبرز حسینی اصولگرا
ماهشان، انگوران و ایجرود مرتضی خاتمی مستقل   1

سمنان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر احمد همتی اصلاح طلب   1
شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا   1
دامغان ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا   1
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا   1

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زاهدان

علیم یارمحمدی

 

اصلاح‌طلب   2

حسینعلی شهریاری

اصولگرا  
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا   1
سراوان محمدباسط درازهی     1
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

 

مستقل

  2
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا   1
ایرانشهر و سرباز محمد نعیم امینی‌فرد اصلاح‌طلب   1

 

فارس
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا * 1
اصغر مسعودی مستقل
شیراز       4
لامرد و مهر محسن علوی اعتدال   1
داراب و زرین دشت محمدجواد عسگری اصولگرا * 1
رضا انصاری اصلاح‌طلب
خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی اصولگرا   1
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت       1
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اعتدال   1
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور اصولگرا   1
جهرم       1
اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب   1
سپیدان       1
رستم و ممسنی       1
کازرون حسین رضازاده مستقل   1
فسا محمد جواد جمالی نوبندگانی اعتدال   1
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند کوروش کرم‌پور اصلاح‌طلب   1

 

قزوین
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

داوود محمدی

 اصلاح‌طلب

اعتدال

  2
تاکستان بهمن طاهرخانی اصولگرا   1
بوئین‌زهرا روح‌الله بابایی اصلاح‌طلب   1

قم

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی اصولگرا   3
علی لاریجانی مستقل  
مجتبی ذوالنوری اصولگرا  

کردستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی

اصلا‌ح‌طلب

  1
مریوان و سروآباد منصور مرادی مستقل * 1
امید کریمیان اصلاح‌طلب
سقز و بانه محسن بیگلری     1
قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل   1
سنندج، دیوان دره و کامیاران       2

کرمان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا   2
محمد مهدی زاهدی اصولگرا  
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر علی نیک‌زاد اصلاح‌طلب   1
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب   1
جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور اصولگرا   1
بافت، رابر، ارزوئیه علی برز بختیاری اصلاح‌طلب   1
سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پوربیگلری اصولگرا   1
شهربابک علی اسدی‌کرم اصلاح‌طلب   1
رفسنجان و انار احمد محمدی انارکی اصلاح‌طلب   1
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اعتدال   1

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

  1
کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی


سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا   1
سنقر و کلیایی

اصولگرا

  1
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا   1
پاوه شهاب نادری اصولگرا   1
کرمانشاه (1)عبدالرضا مصری اصولگرا   3
(2)سیدقاسم جاسمی اصولگرا  
محمد کرمی‌راد اصولگرا

*

سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بویراحمدودنا غلام‌محمد زارعی مستقل   1
کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا   1
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب   1

 

گلستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
علی‌آباد کتول اسدالله قره‌خانی مستقل   1
گنبد کاووس قرجه‌طیار اصلاح‌طلب   1
رامیان و آزادشهر ابراهیمی اصولگرا   1
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب   1
رحمت‌الله جلالی اصولگرا  
مینودشت و کلاله سیدنجیب حسینی اصولگرا   1
شهرام کوسه‌غراوی مستقل    
گرگان و آق‌قلا عبدالغفور امان‌زاده مستقل * 2
نورمحمد تربتی نژاد اصلاح‌طلب
نبی هزار جریبی اصلاح‌طلب
سید علی طاهری اصولگرا

 

گیلان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
آستارا ولی داداشی اصولگرا   1
فومن محمد مهدی افتخاری اصلاح‌طلب   1
لنگرود مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب   1
طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری اصولگرا   1
لاهیجان و سیاهکل ذبیح‌الله نیک‌فر اصولگرا   1
صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اعتدال   1
انزلی حسن خسته‌‌بند اصولگرا   1
رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا   1
آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی اصلاح طلب   1
رودبار صمد مرعشی اصولگرا   1
رشت غلامعلی جعفرزاده اصلاح‌طلب   3

لرستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
خرم‌آباد سید محمد بیرانوند اصلاح‌طلب   2
محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا
مرتضی محمودوند مستقل
اعظم محمدی‌نیا مستقل
سلسله و دلفان علی رستمیان مستقل   1
کوهدشت اله‌یار ملک‌شاهی مستقل   1
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا   1
درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا * 1
مجید کیان‌‌پور مستقل  
پلدختر سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا   1
بروجرد علاءالدین بروجردی اصولگرا * 2
هادی مقدسی اصولگرا
عباس گودرزی اصولگرا
فاطمه مقصودی مستقل

 

مازندران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بابل علی نجفی اصلاح‌طلب   2
ساری علی‌اصغر یوسف‌نژاد اصلاح‌طلب   2
محمد دامادی اصلاح‌طلب  
نوشهر و چالوس احمدی لاشکی اعتدال   1
نکا، بهشهر و گلوگاه محمد علی شاعری اصولگرا   1
آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا   1
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا   1
نور و محمود‌آباد علی‌اسماعیلی اصلاح‌طلب   1
قائمشهر، سوادکوه و جویبار عبدالله رضیانی اصلاح‌طلب   2
سید کمال علیپور اصولگرا  
سید علی ادیانی‌راد اصولگرا  
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب   1

 

مرکزی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی اصولگرا   2
شازند صاحب علی غفاری اصولگرا * 1
علی ابراهیمی اصلاح‌طلب
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا   1
ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات اصولگرا * 1
محمدرضا منصوری مستقل
خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا   1
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب   1

 

هرمزگان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب   1
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی حسین هاشمی تختی‌پور اصولگرا   3
احمد مرادی اصولگرا  
محمد آشوری تازیانی اصولگرا  
بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب * 1
احمد جباری اصولگرا

 

همدان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
رزن حسن لطفی اصلاح‌طلب * 1
عطاالله سلطانی صبور اصولگرا
اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا   1
نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا   1
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا   1
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا   1
ملایر (1)محمد کاظمی اصلاح‌طلب   2
احد آزادی‌خواه اصولگرا *
علیرضا امامی اصلاح‌طلب
همدان حاجی بابایی اصولگرا   2
امیر خجسته اصولگرا  

 

یزد
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
یزد و صدوق سیدابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب   1
اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب   1
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم       1
تفت و میبد کمال دهقانی‌ فیروزآبادی اصلاح‌طلب   1

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل   1
کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل   1
ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل   1
آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل   1
ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل   1

 

 

 

نتایج غیر رسمی برگزیدگان انتخابات خبرگان رهبری در سراسر کشور را در جدول زیر می‌خوانید.

افرادی که در هر دو لیست جامعتین و اعتدال بوده‌اند، با عنوان «مشترک» مشخص هستند.

***

ردیف استان تعداد کرسی اسامی منتخبان لیست
1 کهگیلویه و بویراحمد 1 سیدشرف‌الدین ملک حسینی مشترک
2 بوشهر 1 سیدهاشم حسینی مشترک
3 هرمزگان 1 سیدروح الله صدرالساداتی مستقل
4 خراسان رضوی 6

سید احمد علم الهدی

سیدمحمود هاشمی شاهرودی

حسن عالمی

سید احمد حسینی خراسانی

سید مجتبی حسینی

جامعتین

جامعتین

مشترک

جامعتین

جامعتین

5 آذربایجان شرقی 5

محسن مجتهد شبستری

علی ملکوتی

هاشم هاشم‌زاده هریسی

محدتقی پورمحمدی

محمد فیضی سرابی

جامعتین

مشترک

اعتدال

مشترک

مشترک

6 همدان 2

سیدمصطفی‌موسوی فراز

غیاث‌الدین طه‌محمدی

مستقل

مشترک

7 سیستان و بلوچستان 2

عباسعلی سلیمانی

مولوی نذیر‌احمد سلامی

مشترک

مشترک

8 اصفهان 5

سیدیوسف‌طباطبایی‌نژاد

مرتضی‌مقتدایی

عبدالنبی‌نمازی

سیدابوالحسن‌مهدوی

عبدالمحمودعبداللهی

مشترک

مشترک

جامعتین

جامعتین

جامعتین

9 خراسان جنوبی 1

سیدابراهیم رییس‌الساداتی(رئیسی)

جامعتین
10 قم 1 محمد دانش‌زاده (مومن) مشترک
11 گلستان 2

سیدکاظم نورمفیدی

عبدالهادی مرتضوی شاهرودی

اعتدال و روحانیت

اعتدال و روحانیت

12 خراسان شمالی 1 حبیب‌الله مهمان نواز جامعتین
13 سمنان 1 سیدمحمد شاهچراغ مشترک
14 خوزستان 6

محسن حیدری آل‌کثیری

سیدمحمدعلی موسوی

عبدالکریم فراحانی

عباس کعبی‌نسب

محمدحسین احمدی

سیدعلی شفیعی

جامعتین

مشترک

جامعتین

جامعتین

اعتدال

مشترک

15 مرکزی 2

محسن محمدی عراقی

احمد محسنی گرکانی

جامعتین

جامعتین

16 یزد 1 ابوالقاسم وافی مشترک
17 مازندران 4

نورالله طبرسی

صادق اردشیر لاریجانی

سید رحیم توکل

علی معلمی

مشترک

جامعتین

جامعتین

جامعتین

18 چهارمحال و بختیاری 1 علیرضا اسلامیان جامعتین
19 گیلان 4

علی حسینی اشکوری

زین العابدین قربانی

احمد پروایی

رضا رمضانی

اعتدال و روحانیت

مشترک

مستقل

مشترک

20 کرمانشاه 2

امان نریمانی

محمود محمدی عراقی

اعتدال

مشترک

21 اردبیل 2

سید حسن عاملی

سید فخرالدین ننه کران

مشترک

اعتدال

22 آذربایجان غربی 3

علی اکبر قریشی

عسگر دیرباز

جواد مجتهد شبستری

جامعتین

جامعتین

مستقل

23 فارس 5

اسدالله ایمانی

علی اصغر دستغیب

احمد بهشتی

جامعتین

 

24 ایلام 1 سیدمحسن سعیدی گلپایگانی جامعتین
25 قزوین 2

علی اسلامی

مجیدتلخابی

جامعتین

اعتدال

26 کرمان 3

سید احمد خاتمی

محمد بهرامی خوشکار

امان الله علیمرادی

جامعتین

جامعتین

جامعتین

27 کردستان 2

سید محمد حسینی شاهرودی

ماموستا قائق رستمی

جامعتین

اعتدال

28 البرز 2

سید محمدمهدی میرباقری

محسن کازرونی

جامعتین

مشترک

29 لرستان 2

احمد مبلغی

هاشم نیازی

اعتدال و روحانیت

جامعه روحانیت

30 زنجان 1 ابوالقاسم دولابی جامعتین

 

نتایج جدید انتخابات خبرگان تهران 

 

همچنین از مجموع آرای ماخوذه شمارش شده در تهران، کاندیداهای زیر به ترتیب حائز اکثریت آرا شده‌اند:

1- اکبر هاشمی رفسنجانی

2- حسن روحانی

3- محمد آقا امامی

4- محسن قمی

5 - محمد علی موحدی

6- قربانعلی دری نجف‌آبادی

7- سید ابوالفضل میرمحمدی

8- محمد محمدی نیک

9- ابراهیم حاج امینی نجف آبادی

10- سیدمحمود علوی

11- احمد جنتی

12- نصرالله شاه‌آبادی

13- محمدعلی تسخیری

14- محسن اسماعیلی

15- محمد یزدی

16- محمدحسن زالی 

 

اسامی و تعداد آرای کاندیداهای منتخب تهران تا این لحظه

 

اسامی و تعداد آرای کاندیداهای منتخب تهران تا این لحظه به شرح زیر است:

1-    محمد رضا عارف 587133 رای

2-    علی مطهری 515652 رای

3-    علیرضا محجوب 4707722 رای

4-    سهیلا جلودارزاده 462838 رای

5-    الیاس حضرتی 451171 رای

6-    کاظم جلالی 436698 رای

7-    غلامعلی حداد عادل 435973 رای

8-    فریده اولاد قباد 433842 رای

9-    محمدرضا بادامچی 431385 رای

10-    مصطفی کواکبیان 422351 رای

11-    سید فاطمه حسینی 419331 رای

12-    پروانه سلحشوری 412268 رای

13-    ابوالفضل سروش 410233 رای

14-    غلامرضا حیدری 409472 رای

15-    علی نوبخت 407057 رای

16-    فاطمه سعیدی 405551 رای

17-    مهدی شیخ 405340 رای

18-    محمد علی وکیلی 403849 رای

19-    بهروز نعمتی 402795 رای

20-    پروانه مافی 401442 رای

21-    محمود صادقی 400469 رای

22-    فاطمه ذوالقدر 395313 رای

23-    محمد رضا نجفی 391495 رای

24-    محمد جواد فتحی 387702 رای

25-    سید فرید موسوی 387338 رای

26-    طیبه سیاوشی 387242 رای

27-    احمد مازنی 386043 رای

28-    داود محمدی 385617 رای

29-    محسن علیجانی 384965 رای

30-    علیرضا رحیمی 381426 رای

31-    عبدالرضا هاشم زانی 370995 رای

32-    مرتضی آقاتهرانی 360133

33-    سید محمد حسن ابوترابی فرد 352695 رای

34-    مرضیه وحید دستجردی 349718 رای

35-    احمد توکلی 342236 رای

36-    بیژن نوباوه وطن 314758 رای

37-    فاطمه رهبر 313296 رای

38-    علیرضا زاکانی 310135 رای

39-    یحیی ال اسحاق 307949 رای

40-    مهرداد بذرپاش 307730 رای

41-    فاطمه آلیا 306470 رای

42-    لاله افتخاری 301513 رای

43-    مجتبی رحماندوست 296950 رای

44-    محمد سلیمانی 294022 رای

45-    غلامرضا مصباحی مقدم 290603 رای

46-    الیاس نادران 290244 رای

47-    حسین مظفر 289861 رای

48-    پرویز داودی 288281 رای

49-    زهره الهیان 286067 رای

50-    اسماعیل کوثری 283951

 

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.