• اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

  بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 :: Tuesday, 21 May 2019
 • تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

  ادریس جزایری، کارشناس و گزارشگر ویژه اقدامات یک جانبه قهری سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای تحریم های فرامرزی آمریکا علیه ایران، ونزوئلا و کوبا را ناقض حقوق بشر دانست و گفت که این تحریم های خارج از روند سازمان ملل ، نافی اصول اخلاق بین المللی است.
 
کد خبر: 15582

نتایج نهایی انتخابات مجلس خبرگان "استان مرکزی"

نتایج نهایی انتخابات مجلس خبرگان
آیت الله محسن محمدی عراقی(اراکی) و آیت الله احمد محسنی گرکانی، از میان پنج نامزد پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان مرکزی بیشترین آرا را کسب کردند و به مجلس خبرگان راه یافتند.
پایگاه خبری ریشه

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی ضمن اعلام این خبر گفت: از مجموع ۶۳۴ هزار و ۵۴۵ رای اخذ شده و ۵۲۸ هزار و ۸۴۸ رای صحیح مربوط به انتخابات مجلس پنجم خبرگان رهبری در سطح استان مرکزی، آیت‌الله محسن محمدی عراقی(اراکی) با کسب ۲۴۲ هزار و ۱۴۶رای به‌ عنوان نفر اول منتخب مردم استان به مجلس خبرگان رهبری راه یافت.

شکرالله حسن بیگی افزود: همچنین آیت الله احمد محسنی گرکانی نیز با ۲۰۷ هزار و ۶۵۵ رای، پس از آیت الله محسن اراکی بیشترین رای را از سوی مردم کسب کرده است و با این وصف آیت الله محسن محمدی عراقی(اراکی) و آیت الله احمد محسنی گرکانی، از میان پنج نامزد پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان مرکزی به مجلس خبرگان راه یافتند.

گفتنی است در انتخابات مجلس پنجم خبرگان رهبری در استان مرکزی ۱۷ نفر برای دو کرسی مجلس خبرگان ثبت نام کردند که با انصراف سه داوطلب نهایتا پنج نفر در این دوره از انتخابات خبرگان در استان مرکزی رقابت داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.