جمعه, 16 خرداد 1399 :: Friday, 5 June 2020
  •  در زندان‌های آمریکا چه می‌گذرد؟

    در زندان‌های آمریکا چه می‌گذرد؟

    ناآرامی‌ها و درگیری‌ها در آمریکا در پی قتل فجیع یک شهروند سیاه پوست به بالاترین حد خود رسیده به طوریکه تاکنون پلیس آمریکا هزاران نفر را بازداشت کرده است.
 
کد خبر: 15557

نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات مجلس شورا و خبرگان استان "قم"

نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات مجلس شورا و خبرگان استان
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان قم گفت: طبق شمارش آرا صورت گرفته آقایان امیرآبادی، لاریجانی و ذوالنوری در انتخابات مجلس حائز بیشترین آرا شدند و آیت‌الله مومن نیز با کسب 70 درصد آرای صحیح به عنوان منتخب مردم قم در خبرگان رهبری انتخاب شد.
پایگاه خبری ریشه

نصرت‌الله لطفی امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات در استان قم در نهایت سلامت و قانون برگزار شد و تخلف تاثیرگذار در سرنوشت انتخابات را شاهد نبودیم.

وی با بیان اینکه محاسبه بسیار دقیق بوده و بر اساس نرم‌افزار سراسری آمار تطبیق شده است گفت: خداوند را شاکریم که درصد مشارکت بیش از 60 درصد در دو انتخابات است.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان قم گفت: آرا بین نفرات منتخب و نفرات بعدی اختلاف فاحش دارد و نفر اول طبق رقم اعلام شده 59 درصد، نفر دوم 43 درصد و نفر سوم بالای 37 درصد آرا را به خود اختصاص داده‌اند و طبق قانون باید فرد منتخب 25 درصد آرا را به خود اختصاص دهد.

وی بیان کرد: نفر چهارم که به مجلس راه پیدا نکرد بالای 30 درصد و نفر بعد کمتر از 20 درصد از آرا را به خود اختصاص داده است.

لطفی خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته آقایان احمد امیرآبادی، علی اردشیر لاریجانی و مجتبی ذوالنوری منتخب مردم قم در انتخابات مجلس شدند.

وی بیان کرد: همچنین آیت‌الله محمد مومن نیز با کسب 70 درصد آرا به عنوان نماینده مردم قم در خبرگان رهبری انتخاب شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.