دوشنبه, 5 مهر 1400 :: Monday, 27 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 15067

دام مرد شیطان صفت برای زنان

 دام مرد شیطان صفت برای زنان
پسر شیطان صفت ملقب به عنکبوت زرد که پس از اذیت و آزار زنان از آنها فیلم سیاه تهیه می‌کرد صبح امروز در دادگاه کیفری مورد تحقیق قرار گرفت. از تلفن همراه متهم 5 فیلم سیاه کشف شده است. عنکبوت زرد وقتی زن جوان مقابل خواسته‌اش مقاومت کرد با تهدید زن مطلقه به قتل فرزند خردسالش به نیت شوم خود رسید.
پایگاه خبری ریشه

اوایل دی امسال زن جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی از مرد 37 ساله‌ای به اتهام اذیت و آزار شکایت کرد. زن جوان در شکایتش به ماموران گفت: اهل یکی از شهرهای اطراف تهران هستم. چند روز قبل دوستم مینا در حالیکه پریشان بود پیش من آمد. هرچه در رابطه با علت ناراحتی و اضطرابش پرسیدم جواب نداد تا اینکه مدعی شد از چند ماه قبل با مردی جوان در تهران دوست شده است. چند روز قبل که برای دیدن  دوستش به نام نیما به تهران رفته پسر جوان او را به زور به ویلایی جنگلی در حوالی سرخه حصار برده و پس از آزار و اذیت از او فیلم سیاه تهیه کرده است.

وقتی این موضوع را شنیدم چون مهندس هستم و برای کاری به تهران آمده بودم با نیما قرار گذاشتم تا علت اینکارش را بپرسم. وقتی به دیدن پسر جوان رفتم او مدعی شد خواستگار مینا است و او را دوست دارد. به زودی نیز با دوست من ازدواج می کند. من خام حرف‌های او شدم. پسر 33 ساله ساعاتی بعد با من تماس گرفت و چون می‌دانست می‌خواهم به شهرمان برگردم ادعا کرد من را تا ترمینال می‌رساند. به حرفش اعتماد کردم و سوار خودرو او شدم اما او مرا به ویلایی در سرخه حصار برد. او قصد داشت من را مورد آزار و اذیت قرار دهد که مقاومت کردم. نیما من را به بیرون از ویلا برد و تهدید کرد پس از قتل من را آنجا دفن می‌کند. با تهدید های او من نیز تسلیم شدم.

پسر جوان ساعاتی بعد با نشان دادن فیلم سیاهی که از من، مینا و زن دیگری تهیه کرده بود تهدید کرد اگر شکایت کنم فیلمم را در کشور پخش می‌کند.

در ادامه با شکایت زن جوان دوست او نیز احضار و با تایید آزار و اذیتش توسط نیما گفت: یکبار پسر جوان در خیابان به بهانه تماس فوری تلفن همراهم را گرفت و پس از تماس با گوشی خودش تلفن مرا به دست آورد. او در این مدت همیشه مزاحم من می‌شد تا اینکه پس از ازدواجم نیز تماس‌هایش ادامه داشت و باعث شد از همسرم طلاق بگیرم. چندی قبل برای دیدن او به تهران آمدم که او به زور به من تجاوز کرد.

زن جوان ادامه داد: چند روز بعد با یکی از دوستانم  که مطلقه بود به دیدن نیما رفتیم. می‌دانستم او چه نقشه شومی در سر دارد به همین خاطر حواسم را جمع کردم اما پسر جوان به قدری من را زد که بیهوش شدم. وقتی به خودم آمدم متوجه شدم او دوستم را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

با شناسایی سومین قربانی پسر جوان، او با طرح شکایتی گفت: وقتی با مینا به ویلای نیما رفتیم او به زور قصد آزار و اذیت من را داشت اما من مقاومت کردم. نیما در یک لحظه فرزند کوچکم را به لبه پنجره برد و تهدید کرد اگر تن به خواسته‌اش ندهم فرزندم را به داخل خیابان پرت می کند. من نیز برای نجات جان کودکم مجبور شدم تسلیم شوم.

با اظهارات سه قربانی  پسر جوان که به عنکبوت زرد معروف شده بود از سوی کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی دستگیر شد.

با ارسال پرونده متهم به دادگاه کیفری صبح امروز نیما ملقب به عنکبوت زرد مورد بازجویی قرار گرفت. پسر جوان با رد ادعاهای سه زن جوان مدعی شد با این افراد دوست بوده است و نمی‌داند چه کسی از آن‌ها فیلم سیاه تهیه کرده است.

با اظهارات عنکبوت زرد در بررسی تلفن همراه او دو فیلم سیاه دیگر به دست آمد که قاضی پرونده دستور احضار آن دو قربانی را صادر کرد. همچنین در برسی خطوط متهم مشخص شد او برای تماس با قربانی‌هایش از خطوط غیر قابل ردیابی استفاده می‌کرده است.

با شناسایی دو قربانی جدید متهم با دستور قاضی حسین اصغر زاده رییس شعبه هشتم دادگاه یک کیفری بازداشت و به زندان منتقل و تحقیقات بیشتر در اینباره آغاز شد. همچنین پرونده آدم ربایی،سرقت و تهیه فیلم سیاه از قربانی‌ها در دادسرای امور جنایی در حال رسیدگی است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.